Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el anyunak,...

Hogyan mondjam el anyunak, hogy már nem vagyok szűz és fogamzásgátlót szeretnék szedni?

Figyelt kérdés

Anyukám nem tudja, hogy már lefeküdtünk a barátommal. Nem bírná elviselni, hogy neki adtam oda először magam. Még egy kicsit tart a barátomtól. (tény, mindent megtesz érte, hogy ez a helyzet változzon) Furcsa még neki, hogy ő az első srác akit haza vittem.

Úgy gondoltam, hogy jobb lenne, ha tablettát szednék, biztonságosabbnak, kényelmesebbnek érezném, mint az óvszert. Viszont anyutól szeretnék segítséget kérni, hogy ő kísérjen el nőgyógyászhoz, mégis e téren több tapasztalata van. Hogyan mondjam el neki?

egy 21 éves lány


2013. jan. 3. 21:12
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
95%
21 éves vagy könyörgöm... Ideje saját lábakra állni.
2013. jan. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

egyrészt ezt miért nem a szerelem, szex témába írtad?


másrészt, most komolyan, 21 évesen ennyire, már bocs a kifejezésért, de 'életképtelen' vagy???

2013. jan. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
próbálok, igyekszem.. de még mindig 10 évesként kezelnek..
2013. jan. 3. 21:14
 4/28 A kérdező kommentje:
mivel ez egy anya-lánya kapcsolatról szól... a lényeg ez lenne
2013. jan. 3. 21:15
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok:

'Anya szeretnék fogamzásgátlót szedni, eljönnél velem a nőgyógyászhoz?' :)

2013. jan. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
93%
21 évesen nem tudsz egyedül elmenni a nőgyógyászhoz?!
2013. jan. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
93%
21 éves vagy, nem kell tudnia a szexuális életedről. Dokihoz meg egyedül is eltudsz menni. Ne haragudj de ha erre egyedül képtelen vagy akkor megértem, hogy kisgyerekként kezel. Ideje lenne neked felnőttként viselkedni.
2013. jan. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
87%
Azért kezelnek 10 éveként, mert még mindig 10 évesként viselkedsz. 21 évesen miért kellene bárhová is kísérgetnie? 22 éves vagyok, de szégyellném magam ha ennyire nyámnyila lennék...
2013. jan. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
sehogy! :)
2013. jan. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Túl óvatosan úgysem lehet a dolgot megfogalmazni :) Mondd el neki, hogy megtörtént a dolog, és mivel nem szeretnél teherbe esni, a barátodban pedig megbízol (ne óvszerrel kelljen védekezni), kísérjen el a nőgyógyászhoz gyógyszert íratni.
2013. jan. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!