Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha fogamzásgátlót akarok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha fogamzásgátlót akarok szedni számít az, hogy szűz vagyok-e vagy nem?

Figyelt kérdés

2012. dec. 26. 12:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mivel az első alkalom után már úgysem leszel az, így aligha
2012. dec. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem számít.


Így is úgy is orvosnak kell felírnia. Ja és ha szűz vagy, akkor valszeg. a rectumon keresztül vizsgálja majd azt az orvos, amit a hüvelyen keresztül tudna (ha nem lennél szűz). :D

2012. dec. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
és mindenképp meg kell vizsgáljon?
2012. dec. 26. 12:34
 4/13 anonim ***** válasza:

Igen szóval érdemes inkább az első alkalom után menni mert akkor tud hüvelyi ultrahangot és rákszűrést is csinálni.

(Én így csináltam mert nem akartam ezek miatt kétszer menni)

2012. dec. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
38%

Természetesen nem kell, hogy megvizsgáljon.

Egy egyszerű cukorkáról van szó, bárki szedheti.

Az ég világon semmilyen mellékhatása nem lehet.

Minden szép és jó.


Ó, bárcsak kihalnának a hülyék!

2012. dec. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

nem fog megvizsgálni a doki, ha nincs panaszod, vérvételre kellene elküldjön, de a dokik 99%-a nem teszi


és ne az első alkalom után menj dokihoz (ez nagyon buta tanács) hanem igenis felelősen készülj fel az első alkalomra és írasd fel a tablettát (ennek ellenére javaslom, hogy gumival is védekezzetek, a fertőzések miatt)


ha szexuális életet élsz, akkor évente egyszer rákszűrésre és vizsgálatra menj el

2012. dec. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Utolsó: Szerintem aki csak óvszerrel védekezik első alkalommal az sem felelőtlen. H megfelelően használják nem lesz vele gond. Nem érzem buta tanácsnak mivel engem is megvizsgáltak amikor voltam felíratni úgyhogy NEM VOLT PANASZOM!!!!!
2012. dec. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

nem mondtam, hogyha csak óvszerrel védekezik felelőtlen lenne, de te is tudhatnád nagyon jól, hogy az óvszer, pláne, ha 2 gyakorlatlan tini használja első alkalommal, rosszabb Pearl indexű, mint a tabletta


senki nem fogja megvizsgálni, ha nem akarja, pláne mivel sok értelme nincs is, mivel az, hogy szedhet-e tablettát a vérvizsgálat eredményétől függ, amit sajnos nem nagyon forszíroznak a dokik...de amúgy szűz lányokat is meg tud vizsgálni a doki a hüvelyen át és citológiához mintát is tud venni, vagy szerinted azok a kislányok, akik gyereknőgyógyászatra mennek valamilyen hüvelyi fertőzés miatt, azokat nem vizsgálja meg az orvos?...engem is megvizsgáltak még szűzen is, semmi bajom nem lett sose


és igenis buta tanács lebeszélni valakit nőgyógyászati vizsgálatról/látogatásról

2012. dec. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Inkább kezdje el fiatalon szedni a tablettát mert nem tudja rendesen használni az óvszert... Ha nem tud felelősségteljesen nemi életet élni akkor ne csinálja csak, ha elég érett rá agyilag is.

Nem beszéltem le a vizsgálatról csak annyit írtam jobban jár, ha utána megy. Tuti nagyon kellemes szüzen a hüvelyi vizsgálat, ha nemcsak kenetet vesznek, nekem úgyis kellemetlen volt, hogy már nem voltam az.

2012. dec. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

Minek akarsz szüzen tablettát szedni? Úgyis ott hagy a csávód amiért sötét vagy mint az éjszaka! Arra a néhány alkalomra amíg megdug bőven elég az óvszer!

De ez az, kezdd el minél hamarabb, hogy biztosan meddő legyél te ostoba!

2012. dec. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!