Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan reagálnátok erre?...

Hogyan reagálnátok erre? Vajon miért titkolta el?

Figyelt kérdés
Huszonéves lány vagyok, a szüleim kb. 10 éve elváltak. Apám külföldön dolgozik már legalább 15 éve, keveset találkoztunk, de tartottuk a kapcsolatot. Ha hazajött, akkor több hónapra tudott, úgyhogy sokat találkoztunk. Két-három éve bejött egy nő a képbe, azóta teljesen elhanyagol engem is, tesómat is (mondjuk neki már családja van, szóval külön életet él) Hirtelen az anyagi támogatást is megvonta, amivel addig segített (még tanultam utána 2 évig), nem érdeklődött annyit irántunk. Most, mivel nem tudtam elhelyezkedni Magyarországon, felajánlották, hogy náluk lakhatok, és dolgozhatok, így kijöttem velük külföldre szerencsét próbálni, kilátásban is van már munka, itt lakom velük együtt. A lakásba való bejelentkezéskor ért nagy meglepetés. Elővették apám "aktáját" a városházán, és ahogy ott lapozgatta az illetékes, egyszer csak egy házasságkötési bizonyítványt láttam. Több, mint másfél évvel ezelőtt összeházasodtak. Köpni-nyelni nem tudtam. Azóta is magamban tartottam, lefagytam teljesen, ő szerintem nem tudja biztosan, hogy rájöttem-e, de lehet, hogy sejti. Egyszerűen annyira megdöbbentett és fáj, hogy ezt nem volt képes elmondani. Nem tudom felhozzam-e a témát, egyelőre meg kell emésztenem. Ti mit tennétek? Vajon mi oka volt eltitkolni ezt előlünk?
2013. jan. 4. 00:00
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Nem akarta, hogy ez bántson titeket. Kb tudhatta a reakciódat.
2013. jan. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Félreértesz. Maga a tény nem bánt. Az ő élete, és örülök, hogy boldog. De az, hogy eltitkol egy ilyen fontos dolgot, -és ha véletlen nem tudom meg most, akkor talán soha (?)- ez nagyon-nagyon elkeserít.
2013. jan. 4. 00:10
 3/9 omba ***** válasza:
Nem nagyon értem, hát az örömét (gondolom a házasság az) csak megosztja az ember a legfontosabb embereivel....
2013. jan. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
42%
Majd amikor unokaja szuletik te se mondd el neki :D
2013. jan. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
Én is csak arra tudok gondolni, hogy tartott a reakciótoktól, félt, hogy mit fogtok szólni hozzá.
2013. jan. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
mert gyáva
2013. jan. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
és most mit tennétek a helyemben?
2013. jan. 4. 14:56
 8/9 anonim ***** válasza:
vennék neki nászajándékot és átadnám, mondván, hogy bocsi hogy elkéstem dehát nem tudtam a dologról és sok boldogságot kívánok
2013. jan. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 omba ***** válasza:

Amikor együtt vagytok, feleségestől, gratulálj, - hogy mik vannak... ne csinálj úgy, mintha nem tudnád, mert tudod.

Apád meg majd csak elmondja, miért volt ilyen titok ez.

2013. jan. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!