Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan reagálnátok, ha megtudn...

Hogyan reagálnátok, ha megtudnátok, hogy a lányotok pszichológushoz jár?

Figyelt kérdés

2012. nov. 23. 22:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
49%
attól függ hány éves és hogy otthon lakik e...
2012. nov. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Otthon, 15 éves.
2012. nov. 23. 22:14
 3/22 Jégtánc ***** válasza:
100%
Mindenképpen finoman érdeklődnék,hogy miért döntött úgy.Függetlenül attól hogy mennyi idős,és hogy hol él.
2012. nov. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Jégtánc ***** válasza:
100%
Na persze,elgondolkodnék a miértjén,mi történhetett stb..
2012. nov. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
89%
Attól függ, miért jár oda. Nem kel egyből kiakadni, érzékeny időszak ez.
2012. nov. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
91%
Attol fugg, hany eves. Ha nem tole tudnam meg, szegyellnem magam, hogy ilyen dolgokat nem mer elmondani a lanyom. Ha o mondana el, akkor megkerdeznem milyen okbol (hatha en rontottam el valamit), de semmikeppen nem neznem le emiatt, sot. En is pszichologusnak keszulok, tehat nem gondolomugy, hogy ez szegyen lenne.
2012. nov. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
97%

Örülnék neki egyrészt, hogy felismerte hogy segítség kell neki, de szomorú lennék, hogy nem tőlem kért segítséget és el is gondolkoznék rajta, hogy miért nem.

16 vagyok, lány, de valószínűleg én is egyedül mennék el, nem állnék anyám elé hogy mi a bajom, mert nem vagyunk olyan kapcsolatba. Úgy látom ti sem, mivel egyikőtök sem a másikhoz fordul a problémájával...

2012. nov. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
annak nem örülnék, h problémái vannak, de annak igen, h segítséget kért. érett, felelősségteljes személyiségre vall, akárhány éves is. az ilyesmit nem kell szégyellni sem neki, sem az anyukájának. elbeszélgetnék vele, mert szeretném tudni, h mi a baj és hogy én hogyan segíthetek.
2012. nov. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
73%
Kb hogy mit b*sztam el az évek során.
2012. nov. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Leülnék és elbeszélgetnék. Finoman megkérdezném tőle, hogy miért van szüksége külső segítségre és, hogy miért nem mondta el, ezenkívül biztosítanám arról, hogy rám bármikor, bármiben számíthat. Ő most egy nehéz korban van, szerintem örülj neki, hogy van annyi esze, hogy segítséget kérjen, ahelyett, hogy vagdosná magát vagy drogozna. Sajnos sok tini fordul inkább az utóbbi kettőhöz.
2012. nov. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!