Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ez a kötődés? Szüleim...

Normális ez a kötődés? Szüleim nem értenek

Figyelt kérdés
Kiskoromban sokat voltam kórházban,szívre is műtöttek,majd felnőttként is feküdtem kórházba.Mindkét kórházhóz olyan különleges kötődést érzek,ha elmegyem előttük,akkor olyan furcsa érzés tölt el.Kiskoromtól kezdve az a tervem,hogy a két kórház valamelyikében dolgozzam,de érettségi után egy baklövést követtem el,és elementem humán szakra,mert féltem,hogy nem fogom tudni az iskolát anyagilag bírni.Most a humán szakot ott akarom hagyni,és el szeretnék menni nővérképzésre,mert már van annyi pénzem,hogy fizetni tudjam.Elsődleges céljaim közé tartozik,hogy a két kórház valamelyikében szeretnék dolgozni,de ha nem,akkor bármely mésik kórház jó lenne,csak tudjk segíteni az embereken.
2013. jan. 5. 13:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia, nehéz az érzéseket észérvekkel megmagyarázni, de azt hiszem tudom mit érzel, és teljesen normális.
2013. jan. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem örülniük kellene, hogy tudod, mit szeretnél! Vágj bele.
2013. jan. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem normális. És a szüleid, akik sokkal inkább tapasztaltabbak és világlátottabbak mint te, szintén nem értenek. Vajon miért nem? És már benned is felmerültek a kételyek! Miért, ha mamádnál töltötted volna a gyerekkorod nyarait, akkor az lenne az életcélod hogy őt ápolgasd meg ott legyél nála "háztartásbeli"? Na ugye... Keress egy normális életcélt, ne ilyen gyerekes felfogásút.
2013. jan. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Öhm, utolsónak: ha egy kicsi lányt főállású családanya nevel fel, apuci meg eltartja a családot, akkor a kislány felnőtté cseperedve esélyes, hogy főállású családanya akar majd lenni, egy férjjel, aki eltartja őt. De az elvileg normális. Szóval ha az normális, ennek sem kéne abnormálisnak lennie.


Egyébként miért is ne? Mindenkinek megvan a maga álma, dilije, az miért lenne rosszabb a többinél, hogy segíteni akarsz az embereken? :)

2013. jan. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon szép hogy egy kórházban szeretnél dolgozni, én szívből kívánom, hogy sikerüljön!
2013. jan. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!