Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális a szüleim reakciója?...

Normális a szüleim reakciója? Egy szülőnek milyen érzés, ha tudja, hogy a lánya szexuális életet él?

Figyelt kérdés

2 hónapja veszítettem el a szüzességemet. Egyikükkel sem beszéltem erről soha, fel sem világosítottak. Nincs köztünk bizalmi kapcsolat, nem szoktunk beszélgetni, csak pár mondatot váltunk naponta.

2 hónapja ezért veszekednek velem, mert hogy én nem beszéltem meg velük, miért nem szóltam, stb. Meg állítólag most már egy cseppet sem bíznak bennem, mert "ilyen" vagyok, semmit sem osztok meg velük.

Apum tegnap lek*rvázott, hogy csak azok vesztik el a szüzességüket ilyen fiatalon. A barátomat kitiltották itthonról, mert nem akarják látni azt a srácot, aki belém dugja a f*rkát. Ezt szó szerint így mondta...


Miért kellett volna szólnom, ha amúgy sem beszélgetünk soha és nincs bizalmi kapcsolat?? Mégis mit vártak?... Nagyon elegem van már...


17/L


2013. jan. 3. 13:53
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
87%

És honnan tudták meg a dolgot?


Nagyon gáz a reakciójuk. (Én is lányos anyuka vagyok, igaz, az enyém még elég kicsi ehhez) :)


Mondd meg nekik, hogy már elég felnőtt vagy, és az átlaghoz képest (is) pont normális időben vesztetted el a szüzességedet. Amúgy valószínűleg ők 19 éves korodban is így vagy hasonlóképp reagálták volna le a dolgot.


Kérdezd meg, hogy őket mégis mi zavarja ebben az egészben?

2013. jan. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
61%

hogy tudták meg az egészet?

amúgy szerintem nem kellene ennyire kiakadniuk, főleg ha rendes a barátod, normális párkapcsolatban élsz. ha eddig meg nem törődtek veled, ne most kezdjenek el kiakadni ezen. de valahogy meg kellene beszélnetek a problémát, nem jó rosszban lenni a szülőkkel.

2013. jan. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Az zavarja őket, hogy d*gogat engem a barátom..

Látták az óvszer zacskóját a szemétben.

2013. jan. 3. 14:01
 4/23 anonim ***** válasza:
84%
Mióta vagytok együtt a fiúval?
2013. jan. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Több, mint 1 éve.
2013. jan. 3. 14:06
 6/23 anonim ***** válasza:
67%
Mondd meg nekik, hogy anyukádat is "dugogatta" apukátok, és így lettél te :) Mellesleg meg a normális emberi élethez ez is hozzátartozik, és egy év múlva nagykorú vagy. Én ugyan 18 után vesztettem el a szüzességemet (és az se most volt.), és mégis mindig úgy éreztem, hogy már későn, mert a lányok nagy része az osztályban már "túl volt rajta".. legalábbis elmondásuk szerint.
2013. jan. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
75%
Semmiképpen sem normális az apád reakciója. Anyukád mit szól ahhoz, ahogyan apád beszél veled? Valószínűleg apádban van némi féltékenység is - bár ez most hülyén hangozhat.
2013. jan. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
72%
Hamarosan nagykorú leszel, akkor meg elkezdhetsz önállósodni, dolgozni és elköltözni. Ha nem függsz tőlük egzisztenciálisan akkor már azt mondanak amit akarnak. Nem kell majd többé mások hülyeségei szerint élned.
2013. jan. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Anya is így gondolja...
2013. jan. 3. 14:11
 10/23 A kérdező kommentje:
Még van a következő évem is a suliból.. Utána tudok csak dolgozni. Bár nem tudom, milyen munkát kaphatok szakma nélkül, de mindegy. Abból tuti nem tudok fenntartani egy albérletet.
2013. jan. 3. 14:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!