Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? A szüleim tuti...

Mit tegyek? A szüleim tuti megnyúznak, ha bejelentem nekik

Figyelt kérdés
Ott akarom hagyni az egyetemet,ahova szülői nyomásra mentem.3 helyre jelentkeztem,de kórházban voltam,nem tudtam felvételizni menni,erre a szakra,ahova most jérok,nem volt felvételi.Nem akartam ide beíratkozni sem,de szüleim nyomására mégis csak elmentem,de már megbántam,egy munkanélküliképző szak,ahol semmit se tanulunk,de ezzel együttvéve,sokat felejtettem az eddigi tudásomból.Ott akarom hagyni,és el szeretnék menni orvosira vagy gyógytornász szakra,de a kémiából és biológiából már sokat felejtettem,mert a jelenlegi szakunkon semmit se kell szinte tanulni,a tanulástól is elszoktam,most diákmunkázom,de ha otthagyom az egyetemet,nem tudom mi lesz,mert sokat felejtettem,tanulástól is elszoktam,nem biztos,hogy jó ötlet lenne egy harmat gyenge szakról egy időigényes szakra menni
2013. jan. 8. 19:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Milyen szakra jársz ?
2013. jan. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
szociológia
2013. jan. 8. 19:54
 3/18 anonim ***** válasza:
milyen felvételi? orvosin nincs felvételi
2013. jan. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Én javaslom hogy beszéld meg a szüleiddel meg amikor lesz szabadidőd lapozgasd át a régi sulis könyveidet, ha nincsenek meg akkor a neten nézzél körül hátha találsz fent pár anyagot utána már befog ugrani minden, és ha eljön az idő már nem lesz ezzel probléma.
2013. jan. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
szlovákiai vagyok,itt van felvételi
2013. jan. 8. 19:59
 6/18 anonim válasza:
0%

hányéves vagy 2?hogy ennyire félsz a szüleidtől,vagy csak

félsz hogy elzavarnak azt az uccán kel lakj

2013. jan. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha elhatároztad magad, és tudod mi szeretnél lenni, akkor most már ne lustálkodd el és szokj vissza a tanulásra. Én a szüleid helyében csak örülnék, hogy tudod a célod, és magasabbra tetted a mércét, mint ők eredetileg.

Sok sikert!

2013. jan. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:

Melyik egyetem? Selye Komárno, UKF Nitra...?

Ha nem tetszik, akkor minél hamarabb válts; a te jövődről van szó.

2013. jan. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
UKF NITRA,legrosszabb egyetem szerintem az országban
2013. jan. 8. 20:15
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Én megcsinálnám ezt a harmatgyenge diplomát - kisujjból kiráznám. Mellette valami szakmát tanulnék és tuti jó állásod lesz.

(pl. banki/biztosítási szakügyintéző, a diplomáddal meg 1-2 év ügyfelezés után középvezető is lehetsz. Gondold meg!)

2013. jan. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!