Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Most egy nagyon...

Mit tegyek? Most egy nagyon szar helyzetben vagyok!

Figyelt kérdés
A szüleim ki akarnak költözni Németbe, de én nem akarok, nekem nagyon jó a mostani életem, jó suli, az osztálytásak és van egy cuki pasim is. Németbe nem lenne senkim És nem tudom a nyelvet, nem ismerem az országot stb és ott új suli, új emberek, új hely stb. Mindent itt kéne haggyak, Nagymmámat, haverokat MINDENT! Szerintetek, hogy vegyem rá anyámékat arra, h ne költözzünk, vagy mit tegyek? PLs aki tud az segítsen.
2013. jan. 8. 20:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Miért akarnak a szüleid költözni? Hogy akarsz ott suliba járni, ha nem beszéled a nyelvet? Nagymamád mennyi idős, nem maradhatsz nála,amíg befejezed a sulit és majd nyáron kimész és megnézed, milyen az új hely, hátha megtetszik...?
2013. jan. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
beszéld rá anyudékat,hogy a nagyidnál maradhass a suli befejezéséig.
2013. jan. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A tanév közepén ostobaság lenne otthagyni a sulit. Addig maradj a mamádnál. A nyári szünetben meg kimész anyudék után és felméred a terepet.
2013. jan. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a szüleid nem véletlen akarnak oda menni ez az ország nagyon rossz itt sok szempontból, a szüleid a megélhetést akarják biztosítani meg a te jövődet.

Én szüleim is ki akartak menni, csak mi Angliába mentünk volna, persze én is akartam menni de csak pár év múlva mire elvégzem a sulit, megtanulom a nyelvet normálisan, és szerzek egy szakmát. Meg is beszéltük hogy akkor addig a nagyapámnál leszek, tanuljak ők küldenek pénzt aztán ha úgy van szünetem akkor menjek ki oda körül nézni. De ez lefújódott nem ment ki senki. Apám németbe dolgozik anyám me itthon, barátaim, barátnőm minden megmaradt nekem. Persze kimentem volna idő után akár a barátnőmet is vittem volna magammal, de nem jött össze.

Ezt így is fel lehet fogni tudom hogy mennyire rossz, de valami megoldást csak fogtok találni, ha meg nem tudod a nyelvet akkor az ottani iskolába abszolút nem fog menni, valami alapot is megkell tanulj amire idő kell ugye.

2013. jan. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ja, próbáld megbeszélni a szüleidet hogy maradhass a mamádnál, nekem van egy osztálytársam aki így van
2013. jan. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

Ezt a döntésedet még nagyon meg fogod bánni.

Németország egy nagyon jó hely , Európa legerősebb gazdasága az övék , és Németország rengeteg lehetőséget rejt.Emellett a német emberek nagyon kedvesek , nyitottak , nekem csak jó tapasztalatom van velük.

A németek sokkal jobb mentalitással rendelkeznek mint a magyarok.Van mit tanulnunk tőlük.


Nagyon nagyon meg fogod bánni.

Nem mindig adódik ilyen lehetőség.

Jól gondolod át.

2013. jan. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ma 21:10-es: látszik, hogy soha nem éltél ott.
2013. jan. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Menj! Én mennék nagyon szívesen! Itt diktatúra van!
2015. ápr. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!