Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Izgalmas az életed, vagy...

Izgalmas az életed, vagy inkább unalmas? Miért?

Figyelt kérdés
2013. jan. 12. 21:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Mostanság elég unalmas, mert nem találok melót :(

És a tiéd?

2013. jan. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
68%
Fájdalmas és unalmas, mert mindennap az a célom, hogy lefeküdjek és tovább álmodjak az elszalasztott lehetőségekről.
2013. jan. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Az enyém nem. A tiéd az?
2013. jan. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Olyan izgalmas,hogy infarktus kerülget.Hogy miért? Magyarországon élek,nehezen.Inkább unatkoznék...mert az egészségesebb sokszor.
2013. jan. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
Unalmas és sz@r.Ünnepek után leépítettek a munkahelyemről mert csökkent a termelés,és fogalmam sincs,hogy hogyan és mikor fogok munkát találni.Tegnap éjszaka azt álmodtam,hogy megölöm magam és azóta is csak erre tudok gondolni.26/N
2013. jan. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem nevezném unalmasnak az életemet, de infarktust sem fogok kapni az izgalomtól. Pont jó. Van benne kellő izgalom, és néha pihentetően unalmas, de mindezt egy olyan emberrel élem át, akit nagyon szeretek.
2013. jan. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
izgalmas, tele újdonsággal mivel pár hónapja költöztem ide, pár hónapja van barátom, pár hónapja kezdtem új sulit...szóval még minden elég képlékeny, de izgalmas
2013. jan. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 bumbi02 ***** válasza:
90%
Izgalmasnak tartom. 19 éves vagyok idén Ausztriába dolgozom, pár éven belül cél Anglia, Franciaország, Belgium, nagyon pár év múlva pedig Távol-Kelet. Szerencsére realitása is van az egésznek, úgyhogy izgalmasnak tartom az életem, hogy olyan helyeken élhetek, dolgozhatok, amiket eddig tévében láthattam. No meg napi 10-12 óra munka mellett sose unatkozok:)
2013. jan. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
96%
Izgalmasnak tartom.Fiatal vagyok,nagyon szeretek élni,rengeteg tervem van.Sok éves várakozás után végre azt tanulhatom,amit mindig is szerettem volna-autószerelőnek,érettségi után rögtön-,ezzel együtt egy lehetőséget is kaptam,hogy jövő hónaptól kezdve két hónapot Németországban tölthessek,melyet imádok,a nyelvvel együtt(felsőfokú nyelvvizsgát is adott hozzá az ég:))Tehát alig várom...IMádom az autóm,a kutyáim,a repülést,autózást,vasútazást,családom,párom.Persze bukkanók vannak,de soha nem unatkozom.Egyelőre hobbi szinten repülök,később mozdonyvezetőnek(is!)s pilótának készülök.Szabad vagyok,fiatal,szárnyaló...Miért unatkoznék?A felhők felett mindig kék az ég...(Igaz,hogy páran nem értenek egyet azzal,hogy én nőként vagyok gépb*zi és szerelnék,masináznék,rallyznék-repülnék ezerrel...De már elmegy a fülem mellett a negaítv kritika ebből a szempontból,akinek nem tetszik,ne nézze,ahogy az autó alatt fekszem...)
2013. jan. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem is úgy valahol a kettő között van. Nem vagyok egy pörgős típus, ahogy "öregszem" egyre inkább megtanultam hogy kivárni a jó dolgokat ugyanolyan jó, mint megélni őket. ha itthon vagyok elszöszmötölök a hobbijaimmal meg dolgozgatok. Ha van egy kis pénzem elutazom pár napra a környező országokba, mindig előre tervezgetem hova menjek legközelebb. Most éppen ismerkedek egy külföldi sráccal aki nagyon tetszik már jó ideje, remélem jól alakulnak a dolgok =)
2013. jan. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!