Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől lesz unalmas egy pasi?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lesz unalmas egy pasi? Szerintetek milyen egy "izgalmas" pasi, akivel szivesesen összejönnétek?

Figyelt kérdés
2011. nov. 16. 15:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mindennap haljon meg aztán támadjon fel XD
2011. nov. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
18%
Legyen pénzed, hogy mindenhova járasd a csajod. Akkor izgalmas leszel. (Pl egyik héten Portugália, másik héten Svédország.)
2011. nov. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 guilelessgirl17 ***** válasza:
100%

hát szerintem igenis vannak olyan lányok akiknek nem a pénz számít -.- hanem inkább az érzelmek és ha szerelmes vagy akkor úgyis tudni érezni fogod : )

csak a mai világ már olyan hogy a pasik meg a modell alkatú csajokat keresik és azokat akik persze tökéletesek az ágyban : s

2011. nov. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%
nem az izgalmas szot hasznalnam...de jo ugy is..ha nem te kell beszeltesd hanem mond vagy kerdez az jo ..en legalabbis egy csendesebb tipus vagyok tudok en orditani is csak nem akarok...de ha egy pasit izgalmasnak talalok akkor naagyon jol kijovok vele ha meg unalmasnak akkor gaz de nincs mit tenni kerulom .Nekem ez a legfontosabb szempont persz elegyen okos mert egy IQ fighterrel beszelgetni azert...de pl egy izgalmas pasi korizni visz el...de nekem mar olyan is volt hogy egy kauflandba mentunk be...(romaniai supermarket kicsit nagyobb mint ott a penny en meg magyarorszagon nem lattam de ha van annal jobb...)nagyon sokat rohogtunk aztan a vegen meg egy sutit is ettunk es berakott a kocsiba kint es tolt:)))kicsit ez mar sok...volt de olyan edesen oldotta meg plusz szerencsere senki sem latott ,hogy tok jo volt...de persz ehhez kreativitas kell nem szeretem azokat a pasikat akik megoldjak egy csokival oszt kesz birom ha alaki kreativ es dolgozik is egy ajandekkal:)pl volt mmar olyan hogy jegbol faragott sziv karacsonyra vagy bevalthato kuponok kis rajzokkal ,valami erdekes lehet kicsit bena de legalabb bajlodott vele kicsit nem csak bemnet a boltba azt kesz...:)nekem ez egy izgalmas pali
2011. nov. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hova valósi vagy utolsó?:P
2011. nov. 16. 15:39
 6/13 LadyLee ***** válasza:

Szellemileg le tudjon kötni és nevetessen meg.


A motoros-kaszkadőrös-bungeejumpingos fazonok nem jönnek be - ilyen téren nem vágyom az izgalomra, csak aggódnék.

2011. nov. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
LadyLee, szóval nem kell bulizós, mindig csinálós valaki legyen, elég ha értelmes?
2011. nov. 16. 16:00
 8/13 LadyLee ***** válasza:

Nem, nem kell.


Bár azért ne is zárkózzon be teljesen. A "bulik" is kellenek néha, de általában inkább van igényem arra, hogy - akár nagyobb, baráti társaságban - beüljünk sörözni, dumálni valahová.

2011. nov. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Spontaneitás(legyenek ötletei,találjon ki jó programokat,akár lehetetlen időpontban is,pl séta éjszaka a városban,vagy motozás:D mittudomén)

Legyen férfias,ne beszéljen mellé,se kódnyelven,legyen inkább egyenes,szókimondó...Humoros!

2011. nov. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Walk With Me ***** válasza:

Ez személyfüggő. Sok fiatalabb lánykának még pörgés kell. Legyen az illető kiismerhetetlen, spontán, bulizós, pezsegjen körülötte az élet, forrjon a levegő stb. Aztán állítólag 30 körül már megelégednek a "nyugisabb" férfiakkal, akik nem csalják meg őket, és őszinték. Szerintem úgy általában vérmérséklettől függ. Egy olyan lány aki minden hétvégén bulizik, van 1000 ismerőse, sokfelé utazgat anyuapu pénzéből pl engem is unalmasnak találna az olyan programjaimmal, hogy gyere sétáljunk teliholdkor vagy nézzük meg a naplementét, vagy menjünk el színházba meg ilyenek. Egy kevésbé pörgősebb, kicsit visszafogottabb lánynak meg egyáltalán nem lennék unalmas (remélem:D).


Szóval az illető életvitelétől függ.

20/F

2011. nov. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!