Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális dolog ilyet mondani...

Normális dolog ilyet mondani a másiknak?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz,de muszáj kiírnom magamból,hátha attól kicsit jobban érzem magam bár nem hiszem.

Szóval 2007 év eleje óta, itthon vagyok, akkor születet az első gyermekem utánna két évig gyedet kapta, és 4 hónapig gyesen voltam, amíg meg nem születette a második gyermekem 2009 júniusban utánna megint két év gyed és 1 éve gyes, aztán mivel a mukahelyem megszűnt nem volt hova visszamennem dolgozni, a paírokkal is volt egy kis gond így egy hónap késéssel tudtam menni a mukaügyibe,így ugye egy hónapig jövedelem nélkül voltam, utánna kaptam három hónapig munkanélkülit,október elején kaptam utoljára, közben folyamatosan kerestem munkát de mindig csak elutasító választ kapok, vagy még csak válaszra sem méltatnak.Na és akkor a lényeg,hogy tegnap megkaptam a férjemtől(igazából persze már mondogatta egy ideje, hogy nem igaz,hogy nem találok munkát, biztos nem is akarok dolgozni meg hasonlók),hogy ha nem találok munkát január végéig akkor mehetek amerre látok,mert eleget élősködtem már rajta és szívtam a vérét, a gyerekek meg mehetnek állami gondozásba hiszen nekem nincs keresetem így tőlem úgyis elveszik őket,ő meg 12 órás műszakban dolgozi hol nappal hol pedig éjszaka így ő sem kaphatja meg a felügyeleti jogot mert nem tudna megfelelően gondoskodni róluk.

Hozzátenném,hogy egyáltalán nem vagyok az az ember aki szórná a pénzt, max. csak a gyerekekkel az oviig,meg állást kereseni. Egyébként nem élünk egyik napról élünk a másikra van egy kis pénzünk(fél millió forint).

Iagzából azt bánt a legjobban,hogy úgy gondolja,hogy nem is akarok munkát, de nem tudom mit tehetnék ha még csak egy nyomorult állásinterjúra sem hívnak be,már a McDonald's-ba is jelentkeztem, de oda sem hívtak be,most végső elkeseredésemben úgy döntöttem be megyek a munkaügyibe és jelentkezem közmunkára, ott is többet adnak a semminél.


2013. jan. 13. 12:41
1 2
 1/16 anonim válasza:
85%

A férjed egy hülye tahó... majd megtudná, ha neki kellene munkát keresnie két kicsi gyerekkel!

ÁÁÁÁÁÁÁÁ felidegesített!!!

Remélem nem gondolta komolyan csak fáradt volt, csalódott, akármi. Ilyet nem mondunk annak, akit szeretünk, de még csak nem is gondolunk !!!

2013. jan. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
53%
Nem normális dolog, egyáltalán nem. De ész nélkül sem kell potyogtatni ám a gyerekeket. Előre kell tervezni, mi lesz, ha egyikőtök -vagy mindketten elvesztitek az állásotokat.
2013. jan. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80%
Nem normális ilyet mondani.
2013. jan. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ettől a kijelentéstől egy picit én is félek. 17 évig dolgoztam ugyanazon a munkahelyen, mikor terhes lettem Most másfél éves a lányunk, és időközben megszűnt a munkahelyem, nem lesz hová visszamenni. Nem tudom mi lesz a gyes után, félek, nehéz lesz új munkát találni. A férjem nekem is mondta már, hogy gyakorlatilag ő tart el minket, én csak lébecolok itthon a gyerekkel... Pedig még gyedet kapok...
2013. jan. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Sajnos telejsen komolyan gondolta a dolgot, még most is így gondolja.Másodiknak én nem szerettem volna az első után második gyereket ilyen hamar, ő akarta,hogy ne legyen köztük nagy a korkülönbség, én meg hagytam magam rábeszélni, így utólag visszanézve,jó nagy h_lye voltam bármennyire is szeretem a kisfiam, egyébként ő még harmadik gyereket is szerett volna, mielőtt a kicsi betölti a hármat, nahát erre már nem hagytam rábeszélni magam.Persze azóta megkaptam már azt is, hogy csak kellett volna szülnöm még egy gyereket akkor legalább kapnék pénzt, ha már nem dolgozok.Mondjuk három gyerekkel még nagyobb lehetetlenség állást találni szerintem.
2013. jan. 13. 13:08
 6/16 A kérdező kommentje:
Igen a másik meg az,hogy ő is mindig úgy volt vele, hogy én csak a lábam lógatom itthon a gyerekekkel.
2013. jan. 13. 13:09
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Amit leírtál nagyon durva,szerintem ilyet senki se mondjon!Az meg hogy szülj még egy babát,csak azért,hogy jöjjön a pénz,nem vall jövőbe látásra.
2013. jan. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%

Amiket leírtál az alapján az jön le, hogy itt más probléma is van. Nem lehet, hogy megcsal, és azt akarja elérni, hogy Te szakíts?


A másik az, hogy szinte lehetetlen bármilyen (!) munkát találni, mert egy helyre 4-500 jelentkező van.

Közmunkát is csak az kaphat aki kapja előtte a 22 800-as támogatást az önkormányzattól. De még így sem biztos, hogy adnak.

2013. jan. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen,egyes emberek előszeretettel gondolják azt,h aki gyerekkel van otthon,az egy semmirekellő,aki életében sose dolgozott...általános jelenség! Erre nincs megoldás a mai magyar viszonyok között,h gyereket is vállalj és közben csúcsteljesítményben,rendes bérért dolgozz! A férjed egy paraszt!
2013. jan. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Nem hiszem,hogy megcsalna, de tuti,hogy megfordult már a fejében,hogy megtegye, volt már olyan ,hogy egy kisebb veszekedés után, társkereső oldalon kezdett nézelődni az én orrom előtt,mondjuk ezért bocsánatot kért de ez akkor sem normális dolog szerintem.

Nagyon sokszor megfordult már a fejemben ,hogy hagyni kéne az egészet a francba, és új életet kezdeni a gyerekekkel, de eddig még sohasem tudtam megtenni,mert én még szeretem őt, bár egyre inkább úgy tűnik,hogy ő már engem nem.

2013. jan. 13. 13:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!