Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik a legidiótább, legnevet...

Melyik a legidiótább, legnevetségesebb, leghülyébb keresztnév, amit valaha hallottatok?

Figyelt kérdés

2013. jan. 14. 18:33
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
57%

Mondtam. Számomra gusztustalanul hangzik. Odaírtam, hogy ez az én véleményem, nyilván nem tartozik a legalja nevek közé, amiket ma divat adni, de attól még nekem borzalmas. Nem ahogy így szétszedted, hanem ahogy egyben hangzik. Nem is tudom megmondani mi jut róla eszembe, de valami borzasztó.

De mondom, ez egyéni vélemény.

2013. jan. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
43%
Csenge, Kincső, Tündike (pláne egy negyvenes ragyás vénkisasszonynak, igazán "beszédes" név), Orália, Jácint, a cigányosított angolszász eredetű nevek, Ilona, Irén, a kajajegy óta az Erzsébet (főleg ahogy mi hívjuk, a Bözske utalvány), Márió, Renátó, Valér, Valéria (ezen a néven szakadtam)...
2013. jan. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
45%
Bódog
2013. jan. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
15%
Márlonbrándó. Így egyben. Keresztnévnek.
2013. jan. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
28%
nekem se tetszik az Erzsébet meg a Kincső... utóbbi olyan kislánynév, ami tízéves kor fölött röhejes, előbbi öreges.
2013. jan. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
28%
Nem tudom, mi gusztustalan az Erzsébet névben. A 60-as években, amikor születtem nem volt divat városon. nekem idősebb szüleim voltak. Édesanyámat is így hívják. Sokaknak a paraszt asszonyok és a takarítónők jutnak eszükbe, de az angol királynőt is így hívják. Nekem a mai nevek sem jönnek be, az idősebb tanárok ki sem tudják mondani pl, a Cintiát. Nem szeretem a Jázmin, Lara, Bodza, Eperke neveket. Egy vén asszonyt, hogy lehet majd így hívni. Az Erzsébetet lehet Böbének becézni gyerek korban. Több becéző formája van. Külföldön is ismerik, minden nyelvben megtalálható. Manapság sok magyar külföldön vállal munkát, olyan neve legyen, amit értenek.
2013. jan. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
43%

Erzsébet, Margit, Jolán, Kincső (cső) mind otromba nevek. de még a Klára, Ilona és az Adrienn, Anett, Zsuzsa mind csúnya nevek.

Utálom ezeket a magyarosított mexikói és angol neveket is, de pl. a Cintia az kivétel, nekem az az egy tetszik, a többi nem.

2013. jan. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim válasza:
32%

Konstantina.


Amúgy ez olyan hülye név, hogy a helyesírás-ellenőrző aláhúzta! ;D Amúgy ez az egész kérdés hülyeség, mert mindenkinek más az ízlése, mindenkinek más tetszik, így igazából nincs olyan, hogy ronda, vagy hülye név. Kivéve a Konstantinát) :D

2013. jan. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:

Leokádia


nem vicc , egyszer a vonaton hallottuk a férjemmel mikor hazajöttünk.

2013. ápr. 12. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!