Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit találjak ki miért lépek...

Mit találjak ki miért lépek le ma itthonról? Már 6napja melózok és van még 3nap d. u. -s műszakom. De ma lenne egy randim de erről anyum nem tud és nem is szeretném, hogy tudjunk. Mit mondjak neki miért nem leszek ma itthon délelőtt?

Figyelt kérdés
2013. jan. 15. 06:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
52%
Olyan leszel mint a vizes 8-as című filmben a főszereplő. Remélem láttam a filmet.
2013. jan. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Teljesen egyetértek a többi válaszolóval! Nem szabadna, hogy anyukád ennyire sakkban tartson ... Ismerős az érzés, én 21 éves vagyok (már férjhez mentem, külön élek a szüleimtől, van egy kislányom is) anyukám mégis rendszeresen sakkban tart, sajnos még mindig függök tőle, de ez bonyolultabb eset. Az én Édesanyám depressziós és lelkibeteg, nagyon kell vigyázni arra, hogy mit mondunk neki. Na de nem megyek el ebbe az irányba.


Ettől függetlenül azt mondom, próbálj meg a sarkadra állni, ha randid van, hát randid van. Dolgozol is, ha a közösbe is beleadsz én nem gondolnám, hogy anyukádnak van még mit számon kérnie rajtad. Oda mész munka előtt/után ahová csak akarsz. A Te dolgod, még megmondani sem lennél köteles!! Egyszerűen jelentsd be, hogy Neked találkozód van, majd jössz. Ha nem tetszik Neki, így járt, magyarázd el Neki, hogy Te már 24 éves vagy, dolgozol is, nem függsz tőlük, fogadja el, hogy van saját életed is. Ennyi!

2013. jan. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Kérdező, semmit ne mondj, menj el a dolgodra, és ennyi.

Persze este majd hőbörögni fog, de akkor se mondj semmit, azon túl, hogy dolgod volt. Ezt megcsinálod 4-5 alkalommal, elviseled 2-3 kiakadását, és szépen megszokja, hogy nincs köze hozzá...

Utána lehet lazítani ha akarsz, és elmondani, hogy ide vagy oda mész - ha akarod...

2013. jan. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy sakkban tartja. Én azért igyekeztem titkolni a randikat anyám elől, mert idegesített, hogy ha hazamegyek, akkor apróra ki akar faggatni, gondolatban megtervezi már az esküvőmet is, és ha le akarom állítani ezzel, akkor megsértődik. Mondd azt, hogy be kell ugranod a munkahelyedre, vagy könyvtárba, vagy ilyesmi.
2013. jan. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!