Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kimerészkedtek ebben a -18...

Kimerészkedtek ebben a -18 fokban (jelenleg) 3 éves gyermekkel? Kicsit náthás, így most itthon vagyok vele, nem vittem bölcsibe. De muszáj lenne délelőtt felmennem a városba. Kb.1 órát lennénk távol. Na meg persze biciklivel tudunk csak menni.

Figyelt kérdés
2012. febr. 8. 09:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szintén kicsit náthásomat nem merem kivinni. Még sétálni sem nemhogy biciklivel... Nagyon hideg van és neki még hiába mondom hogy csukja be a száját ha ezt a hideg levegőt kapkodja tuti jobban megbetegszik.(pláne ha az orrán alig kap levegőt)


Senki nincs akire rábízhatnád kicsit?

2012. febr. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Atroposz ***** válasza:
Hol van ilyen hideg? Nem semmi.Ha jól felöltözteted akkor igen, az egy óra nem sok és kell a levegőzés.
2012. febr. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
sajna nincs. Lehet, hogy nem megyek. De az a baj, hogy holnapra is ilyen hideget mond. Annyira utálom:-(
2012. febr. 8. 09:16
 4/14 Atroposz ***** válasza:
Kössél sálat a szája elé.
2012. febr. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
kedves 2. Csongrád városa pontosan.
2012. febr. 8. 09:16
 6/14 anonim ***** válasza:
Miért ne? Én most értem haza az oviból a 8 hónaposommal , vittük a 3 évesemet. Bár gyalogoltunk, biciklire már én sem merészkedtem, 2*2 kilométer gyaloglás meg nem a világ. Jól be kell öltözni, ennyi.
2012. febr. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
fél 11-ig várok, utána csak el kell intézni amit kell.
2012. febr. 8. 09:17
 8/14 anonim ***** válasza:
Atroposz, nem szabad sálat kötni a szájuk elé!!! A kilégzett levegő akár rá is fagyhat a sálra és az arcán fagyási sérüléseket okozhat. A másik pedig, ha véletlenül lerántja rögtön a nagyon hideg tódul a torkára...
2012. febr. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A bicikli nem jó ötlet, egyébként szerintem én vinném.
2012. febr. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Atroposz ***** válasza:
Oké.Tanulok legalább.Mi amikor kicsik voltunk a sál oda volt kötve a szánk elé csak tapasztalatból írtam.
2012. febr. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!