Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden férfi ilyen lesz...

Minden férfi ilyen lesz összeköltözés után?

Figyelt kérdés
A gond nálunk az,hogy mióta összeköltöztünk azóta derülnek ki a dolgai, úgymond lakva ismertem meg, és amiket megtudtam mostanra róla egyáltalán nem kecsegtető(nagy tartozása van,felfüggesztetje,balhékban volt benne,egyszerre több nője volt,stb.).Született azóta egy lányunk is,de mégtöbb gond jött,szinte kommunikáció sincs köztünk a napi rutin mondandón kivül, és a szex..havonta egyszer ha van.Minden megváltozott.Ha hamarabb tudtam volna, hogy ilyen..de minden közben derült ki.Hogy lehet így ebben a kapcsolatban maradni, mert szeretem, de az okoskodása és az eltitkolt dolgai, amik lassan derülnek ki, kiborítanak!
2009. aug. 29. 19:03
 1/7 anonim ***** válasza:
2009. aug. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Nem vagyunk egyformák, tehát a férfiak sem. Nem volt éppen a legátgondoltabb megoldás a részéről, hogy eltitkolta előtted azokat a dolgokat is, ami mindkettőtök életét befolyásolja, de sosincs késő. ha te is és ő is ugyanúgy akarjátok ezt a kapcsolatot, le kellene ülni, és mindenről nagyon határozottan elbeszélgetni, kitalálni hogyan tovább, és lehetőleg betartani, amit megbeszéltek. Szerintem ez az egyetlen járható út, ahhoz, hogy ne érjen több meglepetés senkit sem. Mindenki változhat, ha ebben te is a segitségére leszel, biztosan sokkal könnebb lesz mindkettőtöknek.
2009. aug. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az alapkérdésre a válasz: nem, nem lesz minden férfinak felfüggesztettje, nagy tartozása, nem akkor kezd balhékba keveredni, és nem akkor kezd több nővel kavarni egyszerre. Ezek a tulajdonságai már akkor is megvoltak, mikor megismerkedtetek. Valószínűleg a szerelem vakított el annyira, hogy nem vetted észre a teljesen nyilvánvaló jeleket. De az is lehet, hogy a párod egy tökéletes hazudozó, aki remek stratégiákat fejlesztett ki arra, hogy minden helyzetből kimásszon valahogy. Nem tudni ennyi infó alapján.


Rokonok, ismerősök, barátok mit szóltak ahhoz annak idején, hogy összejöttetek? A gyerekhez és az összeköltözéshez hogy álltak hozzá? A külső szemlélők véleménye nagyon sokat számít, és bár dúl a szerelem, azért nem árt odafigyelni rájuk is.


Persze mindenki életében van olyan dolog, amit később aztán már másképp csinált volna, de ebben a helyzetben szerintem mérlegeld: képes vagy-e mellette maradni úgy, hogy tudod ezeket a dolgokat, megbocsátani neki, vagy úgy gondolod, hogy ez már elfogadhatatlan, és meg sem próbálod helyrehozni a kapcsolatotokat?


Én, hogy őszinte legyek, nem tudnék mellette maradni, nap mint nap várva, milyen új kellemetlen megleptésekkel áll elő. Azt írod, hogy nem is nagyon kommunikáltok már, és a szexuális életetek is minimális. Szerintem ez már a legvége a kapcsolatnak, de nem mindenki gondolkodik úgy, mint én. Én kilépnék.

2009. aug. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%

A legnagyobb probléma az,hogy egy ilyen kapcsolatba gyereket is vállaltatok.Ő fog legjobban szenvedni a felelőtlenségetek miatt.De most őszintén,nem az a dolgok menete,hogy összeköltözünk,élünk együtt pár évet,házasság aztán gyerek??Kevesebb az esély ilyen meglepire talán.Mert még akkor is van sajna esély,hogy megromlanak a dolgok,de így,hogy szinte nem is ismertétek ki egymást és így vállaltatok babát,hát nem kellett volna.

Nincsen családod akik befogadnának?

Mert amit leírtál az alapján szerintem legjobb ha menekülsz ettől a pasitól.

2009. aug. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%

Hát igen. Együtt lakva derül ki a legtöbb hiba és itt nem a wc-ülőkére gondolok.

Az a helyzet, hogy te teljesen félreismered, pedig ez a férfi-típus nem ritka.

Gondolok itt arra, hogy mikor már biztonságban érzi magát tesz mindenre egy nagyot. Szépen rázúdítja az addig féltve titkolt hibáit a másikra és nagyon nem érdekli, hogy az mit mond rá, hiszen úgysem hagyja el. A sértett fél csalódott, depis, de nem mer változtatni, mert a gyerek, meg mert szereti, stb. Aztán jön a megcsalás, mert ugye otthon nincs kommunikáció, a szex se működik. A nő szépen beletörődik, mert na most hova menjen meg kinek kellene gyerekkel, stb. Aztán vagy lelép a pasi egy nőcivel vagy elkezd zülleni és végül üti a nőt. A nő önsajnálatba menekül és el is várja, hogy mások sajnálják.

Ha ilyen jövőt képzelsz el, akkor nyugodtan fogadd el a jelenlegi helyzetet, ha viszont nem , akkor állj a sarkadra. Van igazi szeretet egy olyan kapcsolatban, ahol annyira sem érdekel a másik, hogy beszélgessek vele?

2009. aug. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én nem éltem együtt a férjemmel a házasság előtt. bő 1 éve lakunk együtt, de engem csak nem értek meglepetések...ugyanis még mikor külön laktunk akkor BESZÉLGETTÜNK. Sztem minden a kommunikáción múlik...Ennek a helyzetnek a helyrehozása is...

Sok sikert!

2009. aug. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,de azért még fűznék hozzájuk 1-2 dolgot.Amikor terhes lettem a legtöbb dolgot még nem tudtam róla,és a házasságról nálunk szó sem lehet,mert mindketten felesleges hajcihőnek tartjuk, de ez a mi szubjektív véleményünk.Nem rossz ember ő,csak szeret mellé beszélni, vagy nem elmondani dolgokat.Persze szerinte ez hülyeség,mert nagy különbséget talál a hazugság és az elhallgatás közt,de szerintem egy kapcsolatban ez majdnem azonos fogalom.Lenne hová mennem, nem vagyok én elveszett ember,csak nem tudom, mit csinálhatnék még,van e ennek így jövője,de én is tudom,hogy beszélgetés nélkül nemsok esélyünk van.társalogni meg azért nem lehet vele, mert egyből mindent jobban akar tudni, mindent megmagyarázni.Na mindegy, majd lesz valahogy,mert éveket nem tudok felrúgni,mintahogy feledni sem egyszerű a hazugságokat.
2009. aug. 30. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!