Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudok sehol beilleszkedni....

Nem tudok sehol beilleszkedni. Ennek az az oka, hogy nem jártam egyáltalán óvodába, semmilyen gyerek közösségbe 6 éves koromig?

Figyelt kérdés
Nehezen barátkozom
2013. jan. 15. 21:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
Most hány éves vagy? Fiú vagy lány? Biztos,hogy fontos lett volna pici korodban a közösség,de mi volt alsóban a suliban?
2013. jan. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
19 vagyok,alsóban kiközösítettek,mert volt több betegségem is,ez ment később is
2013. jan. 15. 21:31
 3/11 anonim ***** válasza:
64%
Hát sajnos nem vagy egyedül,de attól,hogy régen gonoszak voltak veled nem te vagy a hibás.-Középsuliba sikerült menned? Most miért érzed magad egyedül?
2013. jan. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
sikerült középsuliba mennem,de ott sem volt jobb a helyzet,most egyetemista vagyok,és annyiban változott a helyzet,hogy most már nem félek egy szóbeli vizsgától,beszélgetéstől,szívesen beszélgetek társaságban,de ha ketten vagyunk csak,akkor nem nagyon tudok beszélgetni
2013. jan. 15. 21:57
 5/11 anonim ***** válasza:
Mit gondolsz mi okoz nehézséget ha kettesben beszélgetsz valakivel? Arra gondolsz,hogy esetleg nem érdekli a téma amit felvetsz?-vagy nem is jut eszedbe semmi mert zavarban vagy? Ilyesmi,vagy teljesen más dolog?
2013. jan. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
nincs közös témánk,úgy tünik nekem,hogy nem érdekli a mondandóm a másikat,lehet,rossz társaságban vagyok?viszont szeretek másokon segíteni,ezért át akarok jelentkezni eü irányú szakra,remélem,itt már könnyebb lesz a beilleszkedés
2013. jan. 15. 22:09
 7/11 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem nincs akkora gond veled,mint saját magad gondolod és a társaságtól is sok függ,mert sokan csak magukkal vannak elfoglalva,vagy klikkesednek.Az jó,ha tudsz változtatni és szép lelked van ha szeretsz másokon segíteni.Az érzékenyebb embereket nem nyüzsgik körül a barátok,maximum egy két igaz barátjuk van.De egy csomó időd van még a társas kapcsolatokra.
2013. jan. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem hiszem,hogy az lenne az oka,inkább a kiközösítés...Van valami hobbid? Mivel szereted tölteni a szabad idődet?
2013. jan. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy azért barátkozol nehezen mert csalódtál az emberekben.Otthon a lakóhelyeden,mi a helyzet,ott sincs barátod?
2013. jan. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
van pár barátom,de ők messzebb laknak,hobbim az úszás és az állatok
2013. jan. 16. 08:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!