Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem vállal fel még...

Miért nem vállal fel még mindig az emberek és a családja előtt?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy leszbikus kapcsolatban élek 2 éve, 3 éve ismerjük egymást és a barátnőm még mindig csak egy barátként kezel mások előtt. Mivel együtt dolgozunk a reklámfilmiparban és én asszisztens vagyok (bár elvileg a dolgok 2/3-a az én fejemből pattan ki), úgy is kezel, mintha csak a munka miatt intézném mindig az ügyeit, állandóan vitatkozik velem, hogy másoknak ne kelljen a kapcsolatunkról beszélni. Régóta nem tartunk semerre, csak mindig egy megfogalmazhatatlan valamiben élünk. A közös barátaink tudják, az ismerősök meg előbb-utóbb rájönnek, de arra nem képes, hogy a saját anyjának és családjának elmondja, mondván minek, ha úgyis messze laknak. Mások, mondjuk üzleti partnerek úgy beszélnek rólam, mint a "kis barátnőről", akinek annyi a dolga, hogy ugráljon. Bennem ennél több van, vagyis nem vagyok az a típus, aki mindenkire vigyorog és kedvesnek akar látszani, mikor rohadtul nincs jó napja, mégis rám erőlteti ezt a szerepet, aztán nyavalyog, ha nem voltam elég jó.


Már egy ideje nem vagyok boldog, de neki ez még nem tűnt fel. A másik dolog, ami mondjuk már régóta meg sem lep, az, hogy flörtöl minden gyökérrel a szemem előtt vagy legalábbis nem utasítja vissza. Én vagyok az, aki erősnek tünteti fel magát, nem hisztizik mindenért, de mégis leplezem, hogy nagyon fájnak dolgok. Mikor már látja, hogy nem szólok hozzá, vagy valamit tényleg elcseszett, akkor jön a te vagy a legfontosabb dumával, aztán egy nap múlva megint visszaérünk a régi sztorihoz. De ha nem vagyok ott, hogy valamit tegyek érte, akkor bőg. Előttem sosem járt lánnyal, ezért megértettem, hogy fura, de ő futott utánam, tudta, hogy nem lesz könnyű.

Nem tudom, hogy miért csinálja ezt és miért viselkedik gyerekesen, de nekem ez nem jó és nem tudok mit tenni.

25/L


2013. jan. 16. 14:47
1 2
 1/12 anonim válasza:
80%
helyedbe kukáznám a csajt
2013. jan. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért hagyod magad a végtelenségig kihasználni?

Nemcsak a szakmai hanem a magánéletben is elfogadod az alárendelt viszonyt, csak tudnám, miért.

Belátom, leszbikusként nehezebb tartós, vállalható kapcsolatot kialakítani, de ne hagyd már magad ennyire megalázni.

2013. jan. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Mert én szeretem őt az egyetem óta és ez kizökkentett a stabil életemből.
2013. jan. 16. 15:10
 4/12 anonim ***** válasza:
40%

"Régóta nem tartunk semerre, csak mindig egy megfogalmazhatatlan valamiben élünk."


Egy homoszexuális kapcsolatnak az egyetlen lehetséges iránya a bejegyzett élettársi kapcsolat. (Az öröklést viszont végrendelettel is meg lehet oldani.) Sose lesz belőle házasság vagy gyerek, úgyhogy tulajdonképpen nincs hova tartanotok. És ezt nem azért mondom, mert ellene vagyok a homo(vagy bi?)szexuálisoknak, de ez tény.


Másrészről, egyet értek azzal, aki azt írta, minden irányból alárendeled magad ennek a lánynak. Ez így nem jó, és szerintem ha eddig nem volt változás, ezután sem lesz. Ha ez neked így nem felel meg, akkor lépned kell, mert ha így marad, akkor az lesz a vége, hogy ő fog otthagyni.

2013. jan. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%

Írom, amik eszembe jutnak - lehet, nincs igazam semmiben, de ezek a benyomásaim:


A barátnőd nem leszbikus. Jó mókának tartja, afféle nagypolgári dekadenciának, hogy most így él, de valójában az első pénzes fószerre hajt, aki szembejön.


A barátnőd borzasztó éretlen. Ha a munkahelyi vonulatot és körítést lebontom a történetről, akkor egy kb. általános suli vége felé járó süldőlány hisztijeit látom.


Te ezerszer érettebb, értelmesebb vagy, nem kellene több időt elvesztegetni. A helyedben keresnék állást máshol, akár a tudta nélkül is, és ha akad komoly ajánlat, felmondanék. Hogy a párkapcsolattal azután mi lesz, jó kérdés, vagy vége lesz, vagy normálisabb mederbe terelődik, ha már nem leszel a munkahelyi kiskutyája.


Hogy a családjának miért nem vállalt fel, az egyértelmű. Senki nem tudja róla otthon, hogy épp lánnyal van, és eszében sincs bevallani. Ez mondjuk nyilván nehéz kérdés, ő tudja, hogy reagálnának odahaza, tehát nyilván nem könnyű, de ha ez lenne az egyetlen probléma, azt szerintem még el is lehetne nézni. A többi dolog, ami szerintem nagyon gáz.

2013. jan. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%

A barátnőd nem leszbikus- maximum biszex és abból is az inkább hetero fajta, ha inkább "gyökerekkel" szeret flörtölgetni.

Te arra vagy, hogy kinyald.

2013. jan. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szóval téged nap, mint nap a párod kihasznál, megaláz és féltékennyé tesz a munkahelyeden, nem mutat be évek óta a szüleinek, mint a társát, mondván, hogy messze laknak, úgy érzed, hogy egy helyben toporogtok, nem fejlődik sehová a kapcsolatotok, és mindezek ellenére nekünk kell elmondani, hogy ki kéne rúgni a fenébe, mert nem fog megváltozni? Neki ez így nagyon kényelmes. 25N
2013. jan. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
24%
Csodálkozol? Ez egy beteg kapcsolat! Minden normális ember szégyelli az ilyet! Elég nagy ökör lehetsz, ha ennyit nem veszel észre!
2013. jan. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én is leszbi kapcsolatban voltam 4,5 évig, 18-23 éves korom között, és én sem vállaltam fel senki előtt a bnőmet.

Hogy miért? Mert akkor, ott jól megvoltam vele, és szerettem is, de tudtam, hogy később nekem férj, gyerekek, szóval normális család kell.

Amiatt a pár éves kapcsolat miatt nem akartam kiborítani a szüleimet, barátaimat idegileg. Örökre nyomor hagyott volna bennük.

2013. jan. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
a családja tudja már, hogy leszbikus? lehet, hogy valami vallási fanatikusok, akik kiakadnának.
2013. jan. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!