Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezert en lennek a hibas? En...

Ezert en lennek a hibas? En csak megvedtem a baratnomet.

Figyelt kérdés
Baratnom volt pasija nem tud beletorodni, hogy a csaj mar nem akar hallani rola es uj eletet kezdett velem. Tobbszor lett figyelmeztetve, ennek ellenere ugyanugy piszkalja es ma amikor talalkoztunk vele eloszor csak szoban piszkalta, utana megfogta a baratnom popsijat en orrba vagtam es eltort az orra. Este bocsanatot kert tolunk es en is tole es sikerult megbeszelni mindent. Nem vagyok az eroszak hive de erre nagyon allergias vagyok. Most meg a baratnom es a szulei itt izelnek, hogy milyen agressziv vagyok, miert kellett ennyire durvanak lenni. Szerintem nem voltam durva es a baratnomnek sem tetszett, hogy a srac beszelt hozza allandoan, aztan meg hozza is ert. Nem ertem, tenyleg hibas vagyok? Mit kellett volna tennem, hogyha elotte szoban is figyelmeztettem?
2013. jan. 17. 22:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tetted volna meg akkor az lenne a baj. Nem tudom miért pattognak, én barátnőm volt párja is kakaskodott velünk, csak én nem orrba vágtam hanem egy rohadt nagyot kapott az állára, igaz ő durvább volt a barátnőmmel, mert megfogta a mellét aztán ott lent, magyarul meg akarta erőszakolni meg csókolni is.

Szüleim meg a barátnőm szülei is mondták hogy jól tettem hogy kicsit megleckéztettem a srácot, nálunk ez a normális hogy megvédem a barátnőmet.

Persze a srác feljelentéssel fenyeget engem, de nem tudja hogy az unokabátyám, meg a haverom is a rendőrségnél dolgoznak pont ott akik hozzánk illetékesek, és mondtam nekik hogy mivan mondták hogy ha tesz feljelentést legfeljebb kikérdeznek engem meg a barátnőmet hogy tisztázódjon a helyzet és ennyi, következménye nem lesz.

Nyugodj meg, szerintem a szülők hirtelen nem tudnak mit mondani mert nyilván nem így ismernek és meglepődtek hogy ilyen tökös vagy hogy véded akit szeretsz.

2013. jan. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez igazán férfias tett volt. Le a kalappal.
2013. jan. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Volt mar pelda ilyesmire. Csak akkor tamadok ha van ra ehhez hasonlo okom. Az apja annyira nem is beszel rola, szerinte jol tettem de ezek a nok kicsit ki vannak akadva. Sikerult megbeszelni mindent, nem akarunk balhezni igy nem jelentgetjuk egymast. De hogyha nem tartja a szavat akkor lesznek kovetkezmenyei.
2013. jan. 17. 22:53
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha már egyszer tettél valamit érte, illene hálásnak lenniük. Mert ha te nem lennél, akkor a leányzót még mindig zaklatná az ürge. De nekik az, hogy köztiszteletben álljanak, meg hogy ők aztán nem agresszívak, az fontosabb. Én a helyedben azon is elgondolkodnék, hogy maradjak-e a lány mellett azután, hogy még ő mondja, hogy jaj, nem kellett volna bántanod szegénykét...
2013. jan. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Na, nőként mondom-mondjuk az orrtörés kicsit durva-, hogy jól tetted.

Bááár, jó lett volna, ha pár ok nélkül beszólogató sggfejt elintézett volna így ex-barátom, nem nekem kellett volna megvédeni magamat.

2013. jan. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%

szóval a barátnőd nem szólt semmit, mikor a csávó megfogta a s.ggét? vagy előbb te ütöttél?

amúgy mi, lányok elég primitívnek tartjuk a fizikai erőszakot. őszintén, én nagyon megdöbbennék, és meg is ijednék, ha a barátom ököllel menne egy másik embernek. azért más a pofon, vagy a rúgás, meg más eltörni az orrát... ahhoz nagyon vadállati indulat kell - szerintem. lehet, hogy a barátnőd is megijedt tőled.

egyébként mennyire ismered ezt az exbarátot? mert lehet, hogy a család tud olyat róla, amit te nem. mondjuk, hogy egy agresszív, bosszúálló állat és esetleg valamelyik este elkap a haverjaival az utca sarkán. ki tudja.

2013. jan. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Neken eloszor le sem esett, hogy mi tortent, mar akkor kapcsoltam amikor a baratnom raszolt. En ekkor felemeltem a kezem es utottem, o meg pont megmozdult es igy talaltam el az orrat. Nem azt akartam. Lehet, hogy kicsit megijedhetett, de azert nem allhattam ott csak ugy. Ha egyedul lett volna lehet, hogy tenyleg megeroszakolhatta volna vagy barmi. Amugy ismerem a gyereket. Regen haverok voltunk, nem kell tole felni.
2013. jan. 17. 23:10
 8/9 anonim ***** válasza:

mekkora lúzer... ott állsz a csajod mellett és úgy fogja meg a seggét? :D aztán csodálkozik, meg is érdemelte


amúgy nem értem a barátnőd reakcióját, ha én nem védeném meg, ki is dobna


szerintem titkon örül neki, hogy foglalkozik vele a srác, és azért nem örült neki,hogy helyre tetted, mert így már biztos hogy nem fogja keresni

2013. jan. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy idegesebb típus a kezét is eltörte volna.
2013. jan. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!