Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy terithetnem eszhez a...

Hogy terithetnem eszhez a baratnomet? Hazas, ketgyerekes emberrel randizik.

Figyelt kérdés
Nem eleg hogy hazas, 2 kicsi gyerekkel - allitolag mar 2 eve kulon elnek, de meg baratnoje is van. A baratnom most lesz 30 es idaig sem volt szerencses a szerelemben, de elvakitja,h a pasi tele van penzzel. Sose lesz normalis elete mellette, raadasul a szitubol is latszik,h egy felelotlen ember! Segitsetek, mert hiaba mondom neki nem hallgat ram es tudom,h hatalmasat fog csalodni.
2010. máj. 20. 11:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felesleges neki beszélni. Ha majd megüti a bokáját akkor megérti miről beszéltél neki.
2010. máj. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
82%
Hát tudod azt kell mondjam ne szólj bele, mert össze fogtok veszni. Egyrészt ez tényleg az ő magánügye, az ő dolga, láthatóan a hapsit sem érdekli a családja, ha kell neki a barátnőd, de hidd el a hapsi ki fogja vágni egy két hónapon belül, úgy, hogy repül. És azért, mert 30 éves. Ha egy családos, pénzes ember szórakozni akar, akkor nem egy 30 éves nő társaságát keresi, hanem egy 23-26 éves nő társaságát.
2010. máj. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.

2.nak teljesen igaza van nem hiszem, hogy egy 30éves nő olyan Bonus lenne...

2010. máj. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Huhh meglepett a reakciód, azt hittem majd jönnek a sértődött kommentek és a beszólások, hogy mekkora szemétláda vagyok, hogy le mertem írni, hogy nem 30-asok társaságát keresik, hanem inkább 25 körülieket.
2010. máj. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Most ne szólj bele, akkor legyél mellette nagyon, amikor a pasi mondvacsinált indokkal ejti. Akkor segíts majd... Ha elvakítja csajt a pasi+a pénze Te bármit mondhatsz, ugyse hallja...(tapasztalat)
2010. máj. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd rá,majd koppan egy nagyot.
2010. máj. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
72%
Ne szólj bele. Egyrészt nincs hozzá közöd, másrészt felnőtt ember. Majd megégeti magát és majd a te válladon fogja kisírni magát.
2010. máj. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
az a baj , hogy ha szólsz neki még te leszel a rossz.. szóval az ilyen embert hagyni kell, majd koppan és akkor nézhet. de fogadok hogy legközelebb is ugyanilyen hibát követ el.
2010. máj. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
52%

Elmondhatod a vélemégyed neki, mint jó barátnő, de csak elmond, és ne ráerőszakold.

Másrészt pedig miért gondolod azt, hogy nem lesz normális az élete, és felelőtlen a pasi?

A páromat amikor megismertem, együtt élt a családjával (2 gyerek, és a párja), ezen kívül volt másik 4 nője.Első látásra egymásba szeretünk, és bár amikor megtudtam hogy családja van, próbáltam kerülni de a szívemnek nem tudtam parancsolni.

Hozzám költözött van egy gyerekünk és teljesen normális életet élek.Csak el kellet fogadnom azt, hogy felelőséggel tartozik a gyerekei iránt és jár hozzájuk.

Azért mert egy pasinak megromlik a kapcsolata a gyereke anyával, nem felelőtlen.

Szóval ha szeretik egymást, miért kéne hogy közéljük álj?

2010. máj. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért felelőtlen,metr nem müködött a kapcsolata a feleségével-hanem mert ahelyett,hogy elvállt volna 5 nőt futtatott egyszerre.
2010. máj. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!