Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehetne kezdeni egy ilyen...

Mit lehetne kezdeni egy ilyen emberrel? Már nagyon nehezen bírom tartani szám.

Figyelt kérdés

Rosszul van,görcsöl a hasa hónap végén kell visszamennie az orvoshoz,de azt mondja már napok óta h nem bírja ki addig. Egész nap csak jajgat h nagyon rosszul van. El hiszem,mert látszik is rajta. Mikor kérdezem tőle h elmenjünk együtt orvoshoz,vagy kihivjam az ügyeletet ha nem tud menni,a válasz nem,mert hó végén megyek vissza a doktorhoz. Reggel,délben,este két szobával arrébb azt hallgatom h jajgat,h fáj és rosszul van. ?ár legszivesebben megmondanám neki h ha ilyen hülye vagy,akkor csak jajgassál egész nap h nem birsz elmenni orvodhoz,mikor el is kisérnélek. De ilyet nem mondhatok neki.

Ma reggel is fél8kor arra kelek,h jajjogat meg hogy sirdogál h neki senki nem segít boltba járni neki kell cipelni a sok mindent boltból. Elmentem én volna boltba ha felkeltem,de ő nagyon rosszul volt és már fél 6 óta fenn volt,így elment és majd megszakadt,most ez miatt mégjobban fáj a hasa. Megjegyzem semmi olyasmit nem vett a boltba ami sürgösen kellett volna ,és nem ért volna ré mig én felkelek és elmegyek boltba.


vagy hívjam ki a tudta nélkül az orvost,vagy mit csinéljak vele? megörülök ha ezt kell hallgatnom addig mig vissza nem megy az orvoshoz...


2013. jan. 18. 11:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Én kihívnám rá az orvost, az tuti.
2013. jan. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

kid ő?


Hivd ki hozzá a dokit,az a biztos

2013. jan. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Az anyukám...
2013. jan. 18. 11:54
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Már rég ki kellett volna hívnod hozzá a dokit.Addig amig nem késő.Ilyen fájdalom napok óta nem játék.Nehogy elkéss és vissza fordithatatlan baj legyen.Mitől fél pofon csapják?Hol van még a hónapvége,nem is értem miért szenved feleslegesen
2013. jan. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
A bizonytalan hasi fájdalmak azonnali orvost igényelnek! Most.
2013. jan. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Minden hónapban ez van neki a menstruációja idején... 4 hónap volt mire rátudtam venni hogy menjünk el nőgyógyászhoz vele.


Minden hónapban 1-2 hétig a jajgatást kell itthon mindenkinek hallgatni,meg h miylen böszmék vagyunk tesómmal együtt h nem segítünk boltba járni 6-7kor,meg stb...


Nem akarja h dokit hívjunk,mert szedi a görcsoldót,fájdalom csillapítot és akkor ideig-oráig jó,meg mikor volt orvosnál ő se tudott mit mondani,mert nem tudta rendesen megvizsgálni mert akkor pont meg volt neki. És most se tudna mit csinélni,mert most is meg van.

2013. jan. 18. 11:58
 7/20 A kérdező kommentje:
Mikor volt dokinál vele akkor is csak görcsoldó injekciót kapott,meg h x óránként szedje a görcsoldót...
2013. jan. 18. 11:59
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Valamilyen szinten pszichés alapon is lehet neki a fájdalom. Tudat alatt így szeretné "kierőszakolni", hogy jobban oda figyeljetek rá, többet foglalkozzatok vele.
2013. jan. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

A hasi görcsök leggyakoribb okai:

[link]


Ezek közül nagyapámnak epeköve volt, 70-es éveiben egy-két évet szabályosan szenvedett vele, míg hajlandó volt orvoshoz menni. Műtét után elismerte, hogy milyen butaság és gyávaság volt részéről, hogy nem ment korábban orvoshoz. (Most 90 évesen nagyon jó karban van.)

2013. jan. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Az hülyeség nem tudja rendesen megvizsgálni mert megvan neki.Szerinted azokkal nőkkel akik vérzéses panaszokkal mennek mit csinál?menjen majd ha elmúlik?Na ne viccelj
2013. jan. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!