Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem "vendégházat" csinál...

A férjem "vendégházat" csinál a közös házunkból! Én költözzek ki a házunkból?

Figyelt kérdés
Már elegem van abból, hogy a férjem mindig hozzánk hívja a rokonait, illetve a rokonai váratlanul (én általában pár órával előtte tudom meg) hogy jönnek, és persze ma is dolgoztam, és se kitakarítva, se főzve nincsen. Este munka után nekem meg már semmi hangulatom az ő rokonaival "jópofozni", csak haza akarok menni és lazítani, vagy tanulni akarok. A rokonai persze ezt nem tudják, és amikor nekem nincs kedvem hozzájuk, akkor még én leszek a bunkó. Férjem még engem nevezett antiszociálisnak, és szemtelennek, hogy nincs türelmem a rokonaihoz. Hazamegyek munka után, és van hogy még este 10-kor is van nálunk valaki, kissé elegem van ebből. Néha azt érzem, hogy már nem szívesen megyek haza, mert vagy az após rontja a levegőt, vagy valaki más, de privát életem már nincsen.

2013. jan. 20. 11:02
 1/3 Zahraa válasza:
100%

Mindenképp beszéld meg ezt a férjeddel, hogy neked olyan későn már nincs ilyenekre erőd mert már csak pihenni szeretnél. Találjatok ki mindig egy napot amikor mindkettőtöknek jó és akkor fogadjátok a vendégeket (például: hétvége és ebédre vagy korai vacsorára)

A lényeg, hogy nehogy emiatt menjen tönke a házasságod! Kompromisszumot kell kötni és akkor nem lesz gond.

2013. jan. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Biztos jo otlet volt nevvel kiirni a kerdest? Norbi ertekelni fogja? Amugy beszelni kellene vele, hogy teszem azt csak hetvegen legyen vendegeskedes
2013. jan. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
75%
A Norbi legalább megtudja, hogy betelt a pohár! Vagy a Norbi, ha hazamegy csináljon kaját a vendégeinek, szórakoztassa Őket, utána mosogasson el, takarítson ki! Aztán tanuljon, tusoljon le, tegye kívánatossá magát és járjon a kedvébe Júliának! Ja és reggel 5-kor ébresztő!!!!
2013. jan. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!