Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy lelkileg kiégett embernek...

Egy lelkileg kiégett embernek mennyi esélye van normális életre bármíkor is családdal? Mi a motiválóerő és a cél az életben?

Figyelt kérdés
2013. jan. 20. 22:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Én már nagyon sok emberről hallottam, akik sok szörnyű csapás után is ismét felálltak, és küzdöttek hogy jobb legyen. MI a motiváló erő? Azt mindenkinek magának kell tudnia, hisz mi nem ismerjük a te életedet. Mennyi az esély? 50-50%. Akarod, vagy sem. Te döntöd el.


Én is most állok fel épp egy elég durva csapás után.. 3 hónap önsajnálat után a kezembe vettem az irányítást.. és lám, elkezdtek a dolgok működni. :)

2013. jan. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

van esély

vannak azok az emberek akik öngyilkosok lesznek vagy csak vegetálnak, meg azok akik mindent elveszítenek, de ott van bennük a harag hogy azért sem engednek és azért is megmutatják hogy őket nem lehet csakúgy legyőzni

én az utóbbi vagyok

2013. jan. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Bármikor, bármennyi. Attól függ, hogy miért égett ki és mennyire a lelke. Azért vannak a pszichiáterek, a pszichológusok, a szaksegítők, hogy segítsenek talpra állni. És nem csak dilibogyózós dokik léteznek!


A második kérdésre a válasz: ezt minden embernek egyénileg kell eldöntenie és önmagának megtalálnia.

2013. ápr. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem már semmi, de elfogadtam a helyzetem.
2013. ápr. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%
Egy lelkileg kiégett ember miért akar családot? Hogy másnak is rossz legyen?
2013. ápr. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Amikor rendbe rakja az életét.

Addig nem tanácsos.

Akiben nincs tűz, az mit fog átadni?

2013. ápr. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Shaddark ***** válasza:

Kb. 1000* annyi mint egy hétköznapinak.

ha megnézed pl. a megvilágosodott embereket mind valamilyen nagy krízis hatására jutott el abba az állapotba.

A nagy mélységek után nagy magasságok jönnek - a világ és a lélek is mindig harmóniára törekszik. Csak rajta múlik tesz-e valamit magáért és fejlődni kezd-e.

Mert ha amit eddig tett, ahogyan eddig gondolkozott az ide vezetett, akkor már megvan a felismerése hogy ez mind butaság, rossz elvek szerint élt és rossz dolgokban hitt, ezért sokkal könyebben képes azokat eldobni mint ergy hétköznapi ember.

2013. ápr. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!