Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a párommal? Az...

Mit csináljak a párommal? Az utóbbi időben nagyon igénytelen lusta és unalmas lett, sokszor már undorodom tőle! Elhagyjam?

Figyelt kérdés

6,5éve vagyunk együtt nem vagyunk házasok,és van egy 3éves kislányunk. Soha nem volt egy nagy társasági ember,nem "mászott hegyet" de én elfogadtam,normális volt! Viszont amit az utóbbi 1-2évben művel az szánalmas,totál kiábrándító!:(((

Ha rajta múlna egész nap ki sem mozdulna a lakásból,munkán kívül nem megy sehova. Állandóan könyörögni kell neki hogy emelje már meg magát,legalább a gyerekkel menjen már egy kicsit! Tömegben pld bevásárlóközpont ahol sokan vannak rájön az "agybaj",teljesen ki kell magából szinte vérben úszik a szeme. Járok a gyerekkel játszóházba és szegény nem egyszer kérte az apját hogy ő menjen vele,de nem hajlandó hiába mondom hogy nem kell csinálnia semmit,nem hatja meg hogy a gyerek könyörög neki!:( Azonkívül idegenekhez szinte nem mer hozzászólítani,sokszor már én szégyellem magam ha megyünk valahova és nő létemre nekem kell "megszólalni".

A másik az állandó fingása!:((( Hányingerem van tőle szó szerint,de ő csak vigyorog rajta,szerinte ez azt jelenti hogy "mennyire egészséges és jó az emésztése". A szex nekem nem megy(legalábbis vele),egyszerűen nem kívánom!


Kérlek titeket NORMÁLIS válaszokat/tanácsokat írjatok,bunkóságokra nem vagyok kíváncsi!!!

Ja és azzal is tisztában vagyok hogy orvoshoz kellene mennie,és nem egyszer mondtam neki,de mereven elzárkózik szerinte minden OK-nála én vagyok a hülye!



2013. jan. 20. 23:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
61%
beszélni próbáltál már vele?
2013. jan. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Kismilliószor!!! Hol szépen hol csúnyán,egyszerűen nem hajlandó észrevenni hogy nagyon nem jó amit csinál.
2013. jan. 20. 23:43
 3/21 anonim ***** válasza:
52%
és a szex miatt is? :S annak elég motivációnak kéne lennie hogy undorodsz tőle...
2013. jan. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Ő szeretne szexelni,csak nekem nincs hozzá "motivációm". Azért írom mert kedvem lenne,de egyszerűen nem megy vele!:((( Tartom magam és nem mentem még félre,de egyre jobban bennem van sajnos!

Ő meg rám fogja hogy frigid vagyok,nem hajlandó belátni hogy miatta van! Már legalább fél éve nem volt semmi.

2013. jan. 20. 23:52
 5/21 anonim válasza:
36%

Szerintem ha megaláznád mások előtt, talán észbe kapna.

Például mond el a haverjainak, hogy még arra sem képes, hogy levigye a gyereket a játszótérre, hát nem szánalmas ez? Hogy hagyhatja el így magát valaki?

A fingással is nagyon meg lehet alázni..


Szerintem ez észhez térítené. De persze úgy mondd, hogy ott van ő is meg a haverja is.

2013. jan. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
75%

"Például mond el a haverjainak, hogy még arra sem képes, hogy levigye a gyereket a játszótérre, hát nem szánalmas ez? Hogy hagyhatja el így magát valaki?"


Szerintem ha ezzel eléjük állna a nő, akkor a háta mögött kiröhögnék, annyira hatná meg őket, hogy apuka nem megy a játszótérre... Nagy megaláztatás nem érné, a feleséget annál nagyobb.


Kérdező: a férjed egy tapló. Én menekülnék tőle. Változni nem fog. Eleinte gondolom nem volt ilyen, ezért is mentél hozzá. Majd ezután mint aki jól végezte dolgát leeresztett. Felesége van, mosnak, főznek, takarítanak rá, ki van nyalva a s*gge, még gyereke is lett, elmondhatja magáról, hogy apa (még ha a gyereket le is sz*rja). Szerinted ez fog változni, ha kismillió beszélgetés hatására sincs semmi? Lebegtesd meg előtte a válást, ha az sem vált ki belőle semmit (gondolom azt hinné, hogy úgysem mered megtenni), akkor utána adhatod is be a keresetet. Ha akkor könyörögne, mint a pincsikutya, már késő lenne (legalábbis ha ez velem történne). Megmondanám, hogy a gyerek is sokat könyörgött neki eredménytelenül, csak emlékezzen vissza. Most fordult a kocka.

2013. jan. 21. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
0%

Mind a 6.5 év alatt ilyen volt?

(Végül is már szinte mellékes, de ennyi idő alatt miért nem jutottatok el a házasságig?)


24N

2013. jan. 21. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
85%

Se veled,se a gyerekkel nem foglalkozik,neked leirtad hogy rossz mellette,gyereknek se lehet jó.

Minek vagy vele?

Volt ilyenhez "szerencsém",4 évet rabolt el az életemből mire kitettem,leirása ugyanez,csak még el is hizott mellé. (és csodálkozott hogy nem volt gusztusom hozzá mikor 30 kiló súlyfelesleggel felváltva fingott és büfögött)

2013. jan. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
100%

Ültesd le az asztalhoz egy komoly és katonás szigorral elkövetett beszélgetésre,és közöld vele férfiasan, ismétlem FÉRFIASAN és NE burkolt közvetett nőies célzásokkal, hogy elköltözöl tőle ,ha nem tud változtatni a dolgain.

Ha továbbra sem változik a dolog, akkor ijessz rá úgy hogy 1-2 hétre külön költözöl tőle, de vigyázz rá, hogy nehogy végzetes szakítás legyen a vége. Ha még szereted, akkor elég csak ráijeszteni, akkor talán fölkapcsolódik nála a villany. 37F

2013. jan. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Például azt, hogy leülsz vele és közlöd értelmesen, hogy ne legyen ilyen lusta és ne fingadozzon. Ha pedig nem érti meg, akkor ennyi vlt a kapcsolat. Csak észbekap.


"Tömegben pld bevásárlóközpont ahol sokan vannak rájön az "agybaj",teljesen ki kell magából szinte vérben úszik a szeme. Járok a gyerekkel játszóházba és szegény nem egyszer kérte az apját hogy ő menjen vele,de nem hajlandó"


Ez nem feltétlen lustaság kérdése. Nekem tömegiszonyom van, így kezdődött. Előbb ideges voltam, később pánikrohamot kaptam nagy tömegben. Úgy éreztem, elájulok, ha közelebb jönnek hozzám, arról nem is beszélve, ha hozzámérnek. Rémálom volt. Mára jobb a helyzet, de még mindig utálom a tömegeket, igyekszem kerülni.


A férjednek is lehet hasonló jellegű pszichológiai problémája. Ez nem vicc.

2013. jan. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!