Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Borzalmas lusta és igénytelen...

Borzalmas lusta és igénytelen lett a párom! Mit csináljak? Mit csináljak vele hogy változzon? Teljesen kiábrándít!

Figyelt kérdés

Lassan 7éve hogy együtt vagyunk,ebből 5éve élünk városban. Mindketten falun családi házban nőttünk fel,így mindig volt tennivaló,most meg panelban élünk. Van egy kislányunk.

Mindketten dolgozunk én 8 a párom 12órázik,de a gyerekkel és a háztartással kapcsolatos dolgok teljesen rám hárulnak.


A gond az hogy azonkívül hogy eljár dolgozni,évek óta semmit nem csinál!:( Tudom hogy sok a 12óra(bár nem olyan helyen dolgozik ahol meg kell szakadni). Nem is azt várom tőle hogy este még fusson egy kört a ház körül,de sem hétvégén sem soha nem akar csinálni semmit! Teljesen el van tunyulva,a 20kg lányunk mikor azt kéri hogy emelje már fel jajgat hogy nehéz. 2perc után liheg mint egy kutya. Szereti a gyereket,de nehezére esik vele játszani. Meg is hízott,össze vissza eszik,van hogy éjjel aztán meg fingik egész nap.:( Sokszor az undor kerülget!:((( Arra lusta hogy kimozduljon a lakásból. Mondtam neki hogy járjunk el futni,de csak ígérget. Sokszor én mondom neki hogy emelje már meg a hátsóját,és menjünk sétálni a gyerekkel. Magától napokig ki sem mozdulna! Közös program? Mozi,étterem,vagy bármi?! Álmodni sem merek róla. Nem járunk sehova.:(

Unom már hogy mindent a szájába kell rágni,mindent mondani kell neki,mert magától semmire nem hajlandó. Egyszer meg nem fogná a porszívót magától,csak ha mondom. De ami igazán "férfi dolog" lenne azt sem csinálja. Hónapok óta nem jó a konyhában a hideg vizes csap,de nem érdekli.

Csak a tv meg a net. Ezzel a viselkedésével engem is teljesen lehangol,és úgy érzem depis vagyok! Tudom hogy ő is az,de hiába mondom neki hogy menjen dokihoz szerinte nincs vele baj,és én vagyok beteg. Ráfogja hogy sokat dolgozik és fáradt. Mikor mondom hogy más is dolgozik 12órát,sőt én is dolgoztam mégsem lettem puhány teljesen felháborodik! Már gondolkodtam azon hogy elhagyom!


Azért nem így ismertem meg,bár soha nem volt egy nagy társasági ember. De most nincsenek barátai kapcsolatai,és nem is érdekli.



2012. dec. 25. 23:27
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Lehet,hogy csak értelmetlennek találja az életét.
2012. dec. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
43%
Írj egy kamu e-mailt a barátnődnek, amiben ezt szóról-szóra leírod, aztán véletlenül hagyd nyitva a levelezésedet, hogy el tudja olvasni. Esetleg részletesen ecseteld, mennyire visszataszító és igénytelen lett, vagy említs meg egy férfit, akinek barom jó teste van és úgy látod, hogy tetszel neki, mer elhívott vacsorázni, meg bulizni.
2012. dec. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

A kritikus 7 év :(

Próbáld motíválni valamivel, hátha magától megjön a kedve, mert az sem jó, ha mindig noszogatni kell. Attól még nem fog megváltozni, csak épp egy alkalommal tesz valamit. Mondd el neki, hogy te így nem vagy boldog, kérdezd meg tőle, hogy vele mit lett.

2012. dec. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%

Meg nyugtatlak csak rosszabb lesz!

Hagyd ott vagy szokd meg!

Rengeteg magányos normális férfi van még aki meg gebed hogy legyen valaki mellete.Igy nem érdemli meg hogy valaki éljen vele!(Hónapok óta nem jó a konyhában a hideg vizes csap)Gondolod késöbb ez is jobb lesz ha már most úgy viselkedik mint egy megkeseredett vénember? 30F

2012. dec. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem lehet vele beszélni!:( Szerinte nincs vele baj,és én csak beképzelek mindent. Ami a legrosszabb,nem kívánom vele a szexet.

Egyre erősebb bennem hogy el kell hagynom,de sajnos nem tudom hogyan(közös lakáshitelünk van,és a szüleim házán jelzálog van)?! Félek ha otthagyom nem lesz fizetve és elveszik anyám feje fölül a házat!:(((


Tudom hogy én is hibáztam,meg hogy egyem meg amit főztem,de tényleg nem ilyennek ismertem meg!!!

2012. dec. 26. 00:12
 6/9 anonim ***** válasza:
92%
Mondogasd csak neki! A saját példámból kiindulva, én is csak azért kezdtem változtatni az életmódomon, mert anyukám állandóan a fejemhez vágta, hogy milyen lusta vagyok, szomorú hogy ilyen depisnek és antiszocnak lát. Rosszul estek, de igaza volt, és végül megelégeltem a dolgot, és belevágtam, mert lassacskán rájöttem hogy ez így nem helyes. Addig én is csak ígérgettem. Amit itt leírtál azt mind szépen el lehet mondani neki, a gyerekkel való játéktól a szexig mindent, egyszer csak leülepszik benne. Biztasd, hogy te vele szeretnéd leélni az életed, és szeretnéd még látni hogy együtt futkároztok a gyerekkel. Iktass be otthonra változtatásokat, főzz egészségesen, tornázzatok DVDre a gyerekkel együtt, ilyesmik, hogy érezze, hogy ezt nem egyedül, kényszerből kell csinálnia, plusz társsal mindig könnyebb a fogyókúra, tudjátok egymást ellenőrizni.
2012. dec. 26. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Argloss ***** válasza:
100%

Ha van rá lehetőség, akkor vegyen ki hosszabb szabadságot vagy váltson munkahelyet.

Lehet, hogy nem tűnik nehéznek a munkája számodra, de ettől függetlenül 12 órán keresztül csinálni valamit mindenképpen nagyon megterhelő hosszú távon, főleg ha még nem is szereti a munkáját. Az meg csak még egy lábnyom a lelkén, ha erre te azt mondod, hogy semmiség. 12 óra, plusz utazás. Van pár órája, aztán aludni kell, hogy holnap megint mehessen dolgozni. Hónapokig ki lehet bírni, de évek alatt nagyon belefárad az ember.

Szóval nem orvos kell neki, hanem nagy pihenőm, vagy inkább új munkahely. Amit persze mondani könnyű, de kivitelezni nem az. Nem léphet, mert magával ránthatja az egész családját. A tehetetlenség érzése a legrosszabbat hozza ki az emberekből...

2012. dec. 26. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
49%

minden nap 12 óra? úgy tudom, h az nem törvényes. vagy ha így melózik, akkor úgy van, 1 nap munka-1 szabad.


ne csesztesd. úgy kell a pasikat nevelni, mint a gyerekeket.

ha valamit jól csinál, dicsérd meg. ha nem, akkor se told le, inkább érzékeltesd vele, h ez neked szarul esik.

ne nyaggasd minden nap. inkább humorral, beígért jutalommal próbáld rávenni, h megmozduljon.


tudom, hülyén hangzik, de a pasik tényleg úgy működnek mint a gyerekek. nekem ez már bevált, kipróbált módszer, most fejlesztem még jobbra. állati vicces úgy kísérletezni valakin, hogy még ő is élvezi :)

2012. dec. 26. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
49%
Mi a szitu?
2021. szept. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!