Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 18 éves vagyok és a szüleim...

18 éves vagyok és a szüleim nem normálisak. Külön akarok élni és ehhez kérnék segítséget (? )

Figyelt kérdés
szóval folyton idegesek rám, pedig jó sportoló vagyok és olyan közepes tanuló, elszeretnék költözni de nincs keresetem és még középiskolába járok. létezhet valamilyen megoldás hogy különéljek?
2013. jan. 21. 20:45
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
nagyritkán eljárok bulizni de inni nem szoktam a sport miatt^^
2013. jan. 21. 20:47
 2/23 anonim válasza:
100%

Valami oka biztosan van, hogy rád idegesek. Vagy mindig keresnek valami értelmetlen dolgot amibe beleköthetnek?


Egyébként sok (normális) lehetőséged nincs. Megpróbálhatod a kollégiumot (bár ennek a mikéntjét nem ismerem), vagy talán még egy közeli rokonhoz tudnál elköltözni, de ez több okból is bajos.

2013. jan. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Persze.

Vagy keresel egy rokont aki befogad és eltart, vagy elmész dolgozni, hogy legyen kereseted és el tudd magad tartani.

2013. jan. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Munka-fizetes-alberlet. Ennyi
2013. jan. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
80%
18 évesen nem gondoltál rá, hogy elmégy dolgozni és albérletbe, ahogy már előttem is leírták? Milyen segítséget vársz tőlünk?
2013. jan. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

73% kösz, de szeretnék egyetemre is menni, + sport, hogy képzeled el a munkát? és egy érettségi nélküli embert hova vesznek fel ha az emberek 40%-ának nincs munkája? gondolkozz már egy kicsit.

És nem, nem csinálok semmi rosszat, szerintük a 3,5ös átlag profi sport mellett rossz, közben még csak félév van és már megfogadtam hogy minimum egy 4es átlagot összehozok. nincsenek nagyszüleim se rokonaim

2013. jan. 21. 21:03
 7/23 anonim ***** válasza:
88%
Akkor tőlünk mit vársz? Dolgozni nem mész, rokonaid nincsenek, akkor? Fogadjunk örökbe?
2013. jan. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

És te hogy gondolod, hogy kereset, pénz nélkül, a szüleid támogatása nélkül különköltözhetsz?


Esetleg jelentkezz jó távoli egyetemre! Akkor mehetsz koliba/albérletbe... már ha az anyagi helyzetetek megengedi, hogy a szüleidtől távol tanulj.

2013. jan. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Munka nélkül hogy lenne jövedelmed? Miből ?

Önállóságnak ára van.

2013. jan. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

és még is hova vennének fel dolgozni?^^

szivesen mennék ha lenne...

úszó vagyok, azon is gondolkoztam hogy ráhúzok és a következő nagy versenyeket megnyerve az egyesületem pénzelne... havi 60-70ezerrel

2013. jan. 21. 21:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!