Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 44 éves (vagy kb ennyi)...

44 éves (vagy kb ennyi) anyukák! Milyen ajándéknak örülnétek a szülinapotokra a gyerekeitektől+férjetektől?

Figyelt kérdés
Csak ötleteket gyűjtök. Előre is kösz minden válaszért! :)
2009. szept. 1. 11:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez azon múlik, mennyire ismerik a saját gyerekeik és férjük a hölgyet. Ilyet nem kérdez az, aki tudja kivel él együtt. Ez nem negatív kritika, csak gondolkodjatok!

A virág kötelező!!!!Minden nő örül neki. Vágott virág a kedvenc színeivel.(a kedvenc ruháiból kiderül melyek ezek)

Egy tipp: Egy hosszú hétvége együtt egy kényeztető Wellness szállodában...Masszázs, mozi, séta stb. :)

Sok sikert!

2009. szept. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez nem kor, hanem személyiség függvénye...
2009. szept. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat, de mint írtam, ötleteket gyűjtök (mivel ez egy ilyen oldal). Tudom, hogy személyiségfüggő, de ha valakit idegesítek, ne válaszoljon.

További (jóindulatú) válaszoknak viszont örülnék...

2009. szept. 1. 13:17
 4/6 anonim ***** válasza:

Mint érintett, sorolom, én ezeknek örülnék:)


-finom (márkás) parfüm, egyéb drága -máskor nem engedhetem meg magamnak- kozmetikum (arckrém pl.);

-IKEA-ban, vagy más hasonló stílusú boltban kapható ajándéktárgy, dísztárgy;

-könyv(utalvány);

-színházjegy, de akkor valamennyiünknek;

-bizsu-ékszer (akár együtt kiválasztva);

-új telefon, vagy valami más "kényelmi eszköz".


Esetleg ezek kombinációja, az ajándékozott ízlésétől és az anyagiaktól függően.

2009. szept. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

44 év körüli anyuka:

örülök a gyerekemtől kapott J.A. könyvnek, cd-nek kedvencnek muzsikákkal, keserűcsokoládénak, fotóalbumnak gyerekkori képeivel, konyhai herkentyűknek, (tudja, hogy imádok a konyhában tenni-venni) általa készített gyöngyök, ékszerek (hordom is) és az unicumnak

Páromtól: vacsora egy kisvendéglőben, a régenvágyott kép a falra, (akár repróban is) memoriabővítés a szgépembe.

Aminek egyáltalán nem örülnék: új telefon és kényesztető wellnes hétvége bárhol

2009. szept. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2009. szept. 3. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!