Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok rolam?

Mit gondoltok rolam?

Figyelt kérdés
A baratom segitseget kert tollem(penz)tudnek segiteni de nem teszem,mert nem bizok benne es nem mindig volt korekt velem.Mit gondoltok nagyon onzo vagyok,a szivem azt mondja segitsek az eszem meg hogy nem.tenyleg egy komoly ugyrol van szo,de en nem tudom mit tegyek rosszul erzem magam h tudnek segiteni es nem teszem.
2013. jan. 26. 17:37
1 2
 1/14 szántóvető ***** válasza:
sok pénzről van szó?
2013. jan. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
ha nem megbizhato akkor nem adnék tökmindegy h mi a gond...de mérlegelni kell h mennyire barát. én pl adtam exemnek mert gyogyszert keleltt kiváltania vérmérgezésre ez sos dolog. de kért még sokszor és ment az igérgetés hogy egy hét egy honap és a vége az lett h két év után megkaptam a tartozást amit folyton végigidegeltem ha beszéltem vele. nem érte meg. a vérmérgezésen kivül persze.
2013. jan. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
egy fel havi atlagfizu.
2013. jan. 26. 17:43
 4/14 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy a barátod? Mióta, mennyire komoly a dolog? Neked adott már, ha bajban voltál? Biztos oka van annak, hogy nem bízol benne. Én ne adnék!Mindenféle indokkal lehet kérni és mindenfée indokkal meg lehet taadni a visszaadást. És ha utána egyszerűen lelép valamilyen indokkal? Eyébként férfi létemre többre tartanám magam annál, hogy egy lánytól kérjek köcsön. Hol vannak a haverok?
2013. jan. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Azt mondod hogy nincs pénzed és te is kérj tőle kölcsön, soha többet nem fog hívni ha nem igazi barát
2013. jan. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Ne küldj neki, a leírás alapján átver. Egyébként is, ha pénzről van szó nincs barátság, se szerelem adott esetben.
2013. jan. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
a baratom,vagyis a parom.de nemreg tudtam meg hogy rengeteg adosaga van meg.nem tudom mit tegyek,az en sporolt penzemrol van szo amit arra tartogatok ha kulfoldre megyek dolgozni akkor legyen penzem es ne kelljen senkitol koltson kerjek,nagyon szarul erzem magam h nem segitek.
2013. jan. 26. 17:49
 8/14 anonim ***** válasza:
ezt nem tudom megitélni mivel fontos lenne miröl van szo. ez nagyon a helyzettöl függ.hogy él mit mire, mikor tudná visszaadni ah egyáltralán visszatudná... nagyon sokmindentöl függ nála. tökmindegy h a pasim e.
2013. jan. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én nem adnék neki a helyedben! Az ilyenek folyton mindenkitől kölcsönkérnek, egyik lyukat a másikkal tömik be! Sosem látnád viszont a pénzed!
2013. jan. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
szoval azt mondjatok hogy legyek eros es ne adjak ha nem bizok benne?en minden honapba felretettem egy keveset igy gyujtogetem a penzem mert en nem szeretek kerni inkabb beosztom ahogyan tudom.haverok?mindeggyiknek tartozik,vagy tartozott es mar nem adnak.
2013. jan. 26. 17:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!