Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok rólam, gyerekes...

Mit gondoltok rólam, gyerekes vagyok, túl komolytalan? Lentiek alapján.

Figyelt kérdés
Ez a kérdés most jutott eszembe, miután apukámmal "bunyóztam", és kitaposta a belemet :). 23 éves lány vagyok, és nem olyan személy, aki túl komolyan venné magát. Szeretek viccelődni, de mellette komoly is tudok lenni. Szeretnék a jövőben emberekkel foglalkozni, akár mint pszichológus, segíteni nekik mert olyan rossz látni magam körül igy a világot, ilyen szerencsélennek sok embert.. Na de inkább az érdekel, hogy rólam mit gondoltok ezek alapján. Szerintem nem rossz, he egy ember kicsit más. Mondjuk mint Jack Sparrow, a Karib tenger kalózaiból. Ő nagyon nagy figura, szeretik is az emberek, de más amikor valaki élőben olyan mint ő, akkor az hülyének néznék szerintem. Én is kicsit kívülálló vagyok, de végülis szerintem ez nem rossz (ez vagyok, régebben próbűltam megváltozni, de semmi jó eredménye nem lett, szerencsétlennek éreztem magam mert végülis vagyunk, akik vagyunk, és ezt fel kell vállalni). Érdekelne, Ti hogy vélekedtek az ilyen, különc emberekről.
2011. júl. 30. 16:16
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Állítólag eléggé értek a gyarakekhez is, csak eszembe jutott.
2011. júl. 30. 16:20
 2/22 A kérdező kommentje:
-gyerekekhez-
2011. júl. 30. 16:20
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

a 14 éves kis csajok szoktak így írni magukról a blogjukban


bocs de elsőre ez jutott eszembe

2011. júl. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Ennyi infóból nekem nem teljes a kép.
2011. júl. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Ok, azért köszi a választ.
2011. júl. 30. 16:30
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik legjobb barátnőm pont ilyen.

Imádom,hogy olyan különc,különleges,humoros és nem érdekli ki,mint gondol róla.Amúgy meg ezzel pont elérte,hogy mindenki tiszteli a fősulin,mégha jókat is nevetnek rajta,de sose rosszindulatúan.Mert olyan tényleg,hogy aki tényleg igazi egyéniség.Elgondolkodtatja az embert.Am a fősulin ő is pont olyan gyerekekkel foglalkozó szakmát tanul,utána még tovább akar tanulni pszichológusnak.

Szóval én nagyon örülök,hogy ő a barátnőm,én pont olyan vagyok aki nem nagyon mer önmaga lenni,mert félek,hogy a többiek mit szólnának,de ez a lány elgondolkoztatott,hogy igazából kit érdekel mások mit gondolnak.

2011. júl. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Azt hiszem én is különc vagyok kicsit, csak másképp :)

Szerintem az csak jó lehet, h élvezed az élete. Bár ez manapság nem nagyon divat, de kit érdekel a divat?! :)

A lényeg, hogy önmagad legyél, és érezd jól magad a bőrödben! Hát nem? De! :)

2011. júl. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereted es segiteni akarsz embereknek, akkor mire varsz? Miert varnad meg a tanulasaid eget, kb 5 ev? mar most onkenteskedhetsz.
2011. júl. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, szeretem pozitívan szemlélni a világot. Nem nagyon érdekel ki mit gondol, mivel egyszer élünk, egyszer vagyunk fiatalok, ez nem egy gyerekes dolog, amit el kéne rejteni a világ elől.

20L

2011. júl. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Miért nem leszel gyógypedagógus? És miért nem kezdtél még el tanulni 23 évesen?
2011. júl. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!