Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyekha a terhes tini...

Mit tegyekha a terhes tini vagyok, és a szüleim fogadják ezt el?

Figyelt kérdés

Nem abortuszra kényszerítenek. Csak nem fogadják el ez a szitut.

A párom picit idősebb nálam,és szeretné ha meg szűlném...

Mit tegyek? Szállak szembe a szüleimel?

Én megis tartanám meg nemis...

6 hetes vagyok



2013. jan. 27. 11:23
1 2 3 4
 1/33 anonim válasza:
57%
Szia.Énis ebbe a szituban voltam,én megszültem és azóta is boldogan élünk.
2013. jan. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
91%
És hány éves vagy vagy mért írsz ilyen borzalmasan? Érthetőbben is leírhatnád így nem igazán lehet rá választ adni
2013. jan. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
74%

Uhh.

Nem kell szembe szállnod, mert nem kényszerítenek semmire. Csak megjegyezték, hogy szerintük nem kellene egy- az írásod alapján -15 éves lánynak szülnie.

Miből akarod felnevelni? Ne a szüleid nyakára szüld! Ha akkora érett, önálló döntésekkel rendelkező "nő" vagy, mint képzeled, akkor ne nekik kelljen felnevelni a gyereket.

2013. jan. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
85%

Írásod alapján - helyesírás, fogalmazás - nem lehetsz több 13-nál, akkor pedig a kérdésed tartalma ... hogy is mondjátok? "nagyon gáz".

Egy gyerek nem tamagocsi, hogy kikapcsold, és betedd a fiókba, ha épp nincs kedved hozzá, vagy meguntad már.

Te meg úgy beszélsz róla, mintha egy cipő lenne "meg is tartanám meg nem is".

Saját érdekedben remélem, csak egy unatkozó gyerek vagy, akinek nem tetszik a mai TV-műsor...

2013. jan. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ennyi természetes, hogy nem örülnek. senki nem úgy válal gyereket, hogy az majd tini korában már terhes lesz, és így tervezne. Azért ez a minimum, hogy megengedhetik maguknak.
2013. jan. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
90%
Te hány éves vagy? És mit csinálsz, hol élsz? Miből és hol fogod felnevelni azt a gyereket? Mert bármennyire is csúnyán hangzik, a gyerek a rengeteg öröm és szép mellett bizony néha gond,és felelősség és nem kevés költség!
2013. jan. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
90%

Előbb ki kéne járnod az általános iskolát, hogy megtanulj rendesen írni.

És miből szándékoztok eltartani a gyereket?

2013. jan. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
90%

Én úgy adok tanácsot mint akit az anyja 16 évesen szült.


Ne tartsd meg 18 év alatt ha nem vagy képes vele foglalkozni, szeretetet adni és még nem nőttél ki a legmagasabban szálló ego korszakból ahol csak te vagy a főszereplő.

Egy 15 éves nem képes az anyaságra, és csak azért mert az apja akarja nem azt jelenti, hogy meg is tudtok adni neki mindent. A apja bármikor leléphet, nincs kötelezettség, te meg majd rávered a gyerekre, amikor 18 évesen ellent mond, hogy miatta cseszted el a fiatalságod, tartozol neki!

2013. jan. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
81%
Tartsátok meg, de tudd, hogy egy gyerek egy nap legalább tíz pelust elhasznál, ennek legolcsóbb darabja 39 ft. plusz popsitörlő, stb... szüleid ezt tudják. hidd el nem a levegőbe beszélnek.
2013. jan. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
77%
Egyik szülő sem szeret asszisztálni ahhoz hogy a gyereke tönkrevágja az életét. Főleg hogy jó eséllyel te pár év múlva lelépsz valahova strihelni a gyerek meg a nyakukba szakad.
2013. jan. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!