Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok! Megtartanád a...

Terhes vagyok! Megtartanád a helyemben?

Figyelt kérdés

Két hónapja volt a legjobb barátom születésnapja, volt buli, sok ember, alkohol. Én nem iszom, aznap sem ittam, de a srác igen. Persze öntudatánál volt, csak kicsit hatott rá az ital. Megcsókolt, és hát forrósodott a helyzet és az ágyban kötöttünk ki. Nekem ez volt az első, és azóta sem voltam senkivel. Három pozitív tesztem lett.

Ő még nem tudja, hogy ez a helyzet, és nem tudom, hogy mit fog rá reagálni. Másnap megbeszéltük, hogy lefeküdtünk, de ne rontsuk el a barátságunkat, meg minden.

Már 10 éve vagyunk legjobb barátok. A szüleimnek jó az anyagi helyzete, de a gimit csak halasztással, vagy magánúton tudnám befejezni. Szerintetek? Megtartanád a helyemben?

17L



2012. okt. 14. 21:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
86%
Ezt neked kell érezned,plusz először tudnod kellene hogy a pasi mit szól rá.Illetve a szüleidnek szülnéd,vagy készen állsz már arra,hogy felneveld a picit ? Szerintem elcsesznéd az egész életed ezzel.... nem a szerelmedtől van a pici,ha megtartanád,és a pasival nem maradtok együtt,a kicsinek szar lenne az élete.... ez a baj,a mai világban már alig van rendes család...csak nevelő apuka,stb :/ jól gondold át!!!!
2012. okt. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
100%

nem.

gondolkozz, fiatalok, és felelőtlenek vagytok mindketten, hogy szülők legyetek. a születednő gyermeked fogja ennek a kárát látni.

2012. okt. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 fünof válasza:
48%

nem tartanám meg!! nem lennél normális felnőtt. gondolj bele, ha most lekötne egy baba, nem tudnád kiélni a vad 20-as éveidet, ahol pasizol, bulizol, kirándulsz külföldre, majd feleségül mész életed párjával.

ilyenkor élik ki magukat az emberek. nem értek hozzá meddig lehetne kioperálni, de én minden féleképpen megtenném.

2012. okt. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
58%
Felejtsd el, akármilyenek is az anyagi körülményeid... Ha annyi eszed sincs, hogy védekezz, egy gyerekhez nagyon kevés vagy még. Ne most rontsd el az életed ha lehet...
2012. okt. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Hanariko válasza:
96%
ahhoz képest, hogy miről is van szó, elég lazán írsz a dologról. Legalábbis nekem ez jön le... felfogtad egyáltalán a helyzetet? (amúgy én nem tartanám meg)
2012. okt. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Nem. :(
2012. okt. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
39%
nem. szegény gyereket sajnálnám, hogy ilyen idióta anyja van...
2012. okt. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem, nem tartanám meg.

Bár én sose nem is leszek olyan hülye, hogy gumi nélkül lefeküdjek bárkivel is, úgy, hogy még JÓZAN is vagyok közben.

2012. okt. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
97%

Én sem.

Hiszek benne, hogy a gyerek a szerelem gyümölcse és apa nélkül felnőni borzalmas.

2012. okt. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Az alkohol nem kifogás és nem ad okot semmire!!

Azért a sráccal közöld csak nyugodtan hogy apa lett,és hogy nem tudod mit csinálj!Joga van tudni,sőt ha annyi esze volt hogy megcsinálja eszedbe ne jusson eltitkolni,hiába vagytok már x ideje barátok!Akkor is barátok voltatok mikor összefeküdtetek gumi nélkül?

Szegény csöppséget sajnálom,de nem tartanám meg!

De te ha meg is tartod akkor biztos a szüleid nevelnék!

2012. okt. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!