Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akkor most mi van szerintetek?...

Akkor most mi van szerintetek? Mit kellene tennem? Teljesen összezavart.

Figyelt kérdés
Párommal (volt párommal?) 3 éve ismerjük egymást, 1 éve vagyunk együtt. Nagyon gyakran említette azt, hogy szeretné ha a örökre együtt maradnánk, többször hozta fel az esküvő témát, de csak említés szintjén, soha semmi konkrétat nem beszéltünk erről, sőt, én sem erőltettem, nem az a típus vagyok. Nagyon jól megvoltunk, de egy ideje nagyon furán viselkedett, szótlanabb lett, sokszor volt kedvetlen. Próbáltam beszélni vele, hogy mi történik, de mindig azt mondta anyagi gondok, s egyéb ehhez hasonlók nyomasztják, attól ilyen. Egy hete bejelentette, hogy nem tudja mit érez irántam, nem tud már rám úgy nézni, mint eddig és nem akar tőlem semmit. Én kivonultam az életéből, viszont van, hogy valamilyen indokkal felhív, én próbálom rövidre fogni a beszélgetést, de ő gyakran nevez még mindig 'kicsinek', "kincsemnek". Hiába kérdezem, hogy akkor most mi van, kikerüli a válaszadást. Mit kellene tennem?
2013. jan. 28. 14:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Le kell csapni a telefont/be kell csukni az ajtót, ha keres. Megmondod Neki nem vagy az alkalmija, h mikor olyanja van akkor keres, ha nem akkor meg nem. Aztán váljanak külön útjaitok.
2013. jan. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha már ezeket mondta:

" nem tudja mit érez irántam, nem tud már rám úgy nézni, mint eddig és nem akar tőlem semmit "

akkor már nincs értelme... 1x kimondta, akkor miért gondolná meg magát? Ne szórakozzon veled! Ne engedj neki, mert még újra össze törheti a szíved.

Lehet azért keres, hogy tudni akar rólad, mennyire viselt meg téged a dolog.

2013. jan. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Milyen normális válaszokat kaptál. Örülök neki. Így van, a srác langyosan akarja tartani a viszonyt kettőtök között, ha úgy dönt, te azonnal ugorj. Hagyd a francba. Mikor legközelebb hív, mondd meg neki, nem is érted miért hívogat ilyen semmiségekért, hagyjon téged békén.
2013. jan. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem állnék már vele szóba, keressen másik játszópajtit.
2013. jan. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Az amit az exed veled művel, csak a "szokásos", bár kétségtelenül az egyik legnagyobb tahóság, ami sajna főként a férfiakra jellemző, az indoka pedig a leggyengébb szakítós dumák közé tartozik. Ennél rosszabb már csak az "imádlak, de jobbat érdemelsz nálam..." lehet:-)

Hosszabb-rövidebb normális viselkedés után, "hirtelen" elbizonytalanodik,( vö. kinézett magának valakit, vagy beijedt attól, hogy ha együtt maradtok, már nem nagyon lesz alkalma kinézegetni egy tartós kapcsolatból, házasságból.)

De nem tűnik el végképp az életedből, hanem megpróbálja fenntartani az esetleg visszavezető utat, ha ráfarag mással, vagy rájön, hogy hülyeséget csinált amikor szakított veled. Nehogy azt hidd, hogy ha rájön, azzal beköszönt az ásókapa örök hűség... Kb egy év múlva újra itt fog tartani. Sajna vannak olyan pasik,akik képtelenek hosszú időn keresztül megmaradni egy "normális" nyugodt kapcsolatban. Egyszerűen szükségük van a "vadászatra"... Ha nem akarod,hogy éveket raboljon el feleslegesen az életedből, szabadulj meg tőle véglegesen. Később, ha érzelmileg semmi nem köt már hozzá, lehet belőle haver, vagy barát. De túl fogod élni azt is, ha egyik sem lesz.:-))

2013. jan. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez az ember nem szeret téged. Használatra +még max egy-két húzásra kellesz neki.
2013. jan. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!