Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon tetszik egy fiú, azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy fiú, azt hittem hogy én is neki, de kiderült, hogy van barátnője. Még mindig tartjuk a kapcsolatot, és engem teljesen összezavart. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nemrég megtetszett egy fiú.Írtunk neten, néha találkoztunk, akkor is szemeztünk. Minden jól alakult, úgy tűnt, hogy összejövök vele, amikor egyszercsak megírja chaten hogy sajnálja, de van barátnője, és csak maradjunk barátok. Én erre nagyon kiakadtam, hogy egész végig csak játszadozott velem, de végül azt mondtam neki hogy semmi baj, maradjunk barátok. Másnap is írt, és azóta is tartjuk a kapcsolatot.Puszi smile-kat küld, és azt írja hogy többet is találkozhatnánk. Szerintetek csak meg akart ismerni, hogy milyen vagyok, nem tetszettem neki, úgyhogy maradt a barátnőjénél, vagy ő se tudja mit akar?
2011. nov. 2. 21:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Én szintén így vagyok. Vannak lány barátaim és van barátnőm. Egész biztos vonzó vagy számára és szívesen van a közeledben. Nyilván van probléma a kapcsolatában, de nincs azon a szinten, hogy kilépjen. Ha mélyíted a kapcsolatodat vele, és nem követelőzöl, szerintem bármi lehet.
2011. nov. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Kaufmann Ádii válasza:

Nem kell egyből a legrosszabbra gondolni.:)

Hogyha tényleg nem rég ismerted meg, ahogy írtad, az is lehet hogy idő kell neki, ha a vonzalom kölcsönös, akkor még bármi kisülhet belőle.;)

Ne add fel.:))))

2011. nov. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Huh, ma beszéltem egy közös ismerősünkkel, és ő azt mondta hogy Ő szakított a barátnőjével. És ma találkoztam Vele és egy csomót hűlyültünk, búcsúzóul megpuszilta az arcomat. :O:O Holnap is jönnek edzésre, szerintetek lesz valami ebből? Úgy izgulok, lehet hogy megcsókol !!!! Mit tegyek????
2011. nov. 3. 16:43
 4/8 Kaufmann Ádii válasza:
Várd ki mit tesz holnap, ha semmi, akkor próbálj meg te kezdeményezni.:)
2011. nov. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Húúú, hát ma nem történt semmi. Nem is volt sok időnk, csak beszélgettünk. Szerintetek lépjek valamit? Mit?
2011. nov. 4. 19:43
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem lépj! Kérj tőle segítséget, mondjuk az egyik szekrényt át akarod helyezni a szobádban innen oda, és gondoltad ő tudna segíteni. Vagy valami hasonlót, ha egy nő segítséget kér egy férfitól, azt soha nem utasítjuk vissza. Aztán beszélgethettek. Azért hogy megköszönd meghívod egy pohár borra, koccintotok, beszélgettek...
2011. nov. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
mindenkinek köszi a válaszokat! És sikerült összejönnöm vele! Most járunk és már megvolt az első csók is! Bár eléggé meglepődtem, úgyhogy nem sikerült valami jól, dehát az a lényeg hogy együtt vagyunk :) mindenkinek köszi :)
2011. nov. 14. 14:56
 8/8 tuccennéljobbat ***** válasza:
szia még együtt vagytok? :)
2014. szept. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!