Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Drog miatt vágta át anyja...

Drog miatt vágta át anyja nyakát Martin. Szól az újsághír. Ha az anya ide írt volna kérdést pár nappal ezelőtt, hogy segítséget kérjen. Ti mit mondtatok volna neki?

Figyelt kérdés

Lett volna segítség, más megoldás számára?


[link]


2013. jan. 29. 06:42
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Nem hiszem, hogy az anyja pár nappal a tragédia előtt tisztában lett volna azzal, hogy a fia mit fog tenni.

Valószinűleg (szerencsédre) soha nem találkoztál még igazi drogossal. Agresszivak, kiszámithatatlanok. De szerintem egy szűlő, bármennyire is veszekszik a gyerekével, a szive mélyén mindig hisz abban, hogy tud rá hatni, és meg tudja változtatni.

2013. jan. 29. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ide írt volna ki kérdést az az anyuka, biztos vagyok benne, hogy a legtöbben azt írták volna, hogy egy 12 éves kamasz szórakozik kamukérdésekkel. Annyian írnak ki unaloműzésből marhaságokat, hogy már az igazi segélykérést nem tudjuk megkülönböztetni ezektől.
2013. jan. 29. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 tetro ***** válasza:
23%
Martin, azért elég morbid, hogy utólag édesanyád nevében kérdezgetsz...
2013. jan. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem. Nem élvezem egy cseppet sem. Sőt nagyon is elgondolkodtat. Legfőképpen, az, hogy mi itt mennyire is vagyunk tudatában annak, hogy a válaszaink, tanácsaink milyen élethelyzetben találnak célt valahová. Hogy egy-egy rossz tanáccsal akár tragédiát is okozhatunk, vagy éppen életet menthetünk meg.

Amikor olvastam az jutott eszembe, hogy ha a történetét anyuka ide leírta volna pár héttel ezelőtt mennyi leszúrást, kioktatást kapott volna és vajon mennyien segítettek volna neki jó tanáccsal, jó szándékkal...

2013. jan. 29. 08:41
 5/8 anonim ***** válasza:
Én azt tanácsoltam volna, hogy -attól függően milyen viszonyban van az apával- ketten együtt vágják be egy elvonóra. Ha pedig a szülők nem voltak beszélő viszonyban akkor passzolja át a gyereket az apjához. Ilyen "gyereknél" az anya szava a nullánál kevesebbet ér. A fizikai ereje meg még kevesebbet.
2013. jan. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

bár elsőre én is csámcsogásnak éreztem a kérdést, azért az 5-ös kiegészítést olvasva elgondolkodtató amit a kérdező ír ... az egy dolog, hogy némi élettapasztalattal bosszantó néhány kioktatást olvasnom itt, és sajnos igazat kell adnom a kérdezőnek, az anya kapott volna hideget-meleget ha ide ír


számomra az is érdekes, hogy emberek oda jutnak, hogy az életüket alapvetően meghatározó problémákra megoldási javaslatot innen várnak

2013. jan. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%

Valószinűleg (szerencsédre) soha nem találkoztál még igazi drogossal.


Drogosnak azt nevezik aki drogot fogyaszt, brutális állatnak meg az ilyen anyagyilkosokat. Kikérem azok nevében ezt a kijelentést, akik nem ölték meg a saját anyjukat hogy ne lehessenek igazi drogosok.


Amúgy ez ilyen agymosócikk hogy a drog miatt vágta át az anyja nyakát. Ez azt feltételezi hogy bárki aki csinálja ezt az ördögi valamit(nincs róla szó hogy fű,lsd,crack,heroin ergo a cikk szerint az összes), az ilyen sorsra fog jutni. Pedig ez nem igaz. A tudatmódosítók kihozzák az ember igazi hajlamát, de valójában mit sem változtatnak rajta. És az hagyja ennyire elfajulni a helyzetet akibe alapból több az állati jelleg mint az emberi. Személyes tapasztalat, sajnos a borsból nem fogtok hiteles információkat kapni.

2013. jan. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
20%

7-es


+1

2013. jan. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!