Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Maradnátok egy olyan kapcsolat...

Maradnátok egy olyan kapcsolatban a gyerekek és az anyagiak miatt, amiben már a felek nem igazán éreznek a másik iránt semmit?

Figyelt kérdés
Én tovább szeretnék lépni, de a férjem hallani sem akar a válásról. Szerinte maradjunk együtt és majd csak alakulnak a dolgok valahogyan.
2013. jan. 29. 15:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Van valakid, vagy veszekedtek is?

Mert egyébként nem sok hasznod lenne ha csak lelépnél.

2013. jan. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Már nem veszekszünk. Legtöbbször egymáshoz sem szólunk. Ő begubózik a szobájában és ott van egész idő alatt, mikor itthon van.

Nincs senkim, nem ezért akarok válni. Így viszont esélyem sincs arra, hogy találhassak egy társat.

2013. jan. 29. 16:32
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem. Mindenki máshogy áll a témához. Nekem a néma vegetálás a semleges nagy büdös semmiben nem életforma. Vagy szeretek és engem is szeretnek, tisztelnek, vagy ennyi. Vannak férfiak, és vannak kapcsolatok, amik alkalmasak erre és vannak, amik nem. A kapcsolathoz két ember kell, de a váláshoz elég, ah az egyik válni akar. Ha nem vagy boldog és nem akarsz évtizedeket kidobni az ablakon arra, hogy "majd csak lesz valahogy", akkor lépj! Én ezt tenném (ahogy meg is tettem, bár gyerek nem volt, de nem változtatott volna azon, hogy nem vagyok áldozat, hanem ember vagyok, aki szeretetre vágyik és meg is érdemli azt!)
2013. jan. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem maradnék.A gyerekeknek sem az a jó hogy háttalforgás van otthon .Add meg az esélyt mindkettőtöknek egy boldogabb életre!
2013. jan. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha a viszony normális,tehát nincs veszekedés inkább baráti a kapcsolat akkor igen maradnék.
2013. jan. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A kapcsolatot ápolni kell nap mint nap, hogy ne jussanak el a párok idáig. Még most sem késő! Kedveskedni kell egymásnak, törődni a másikkal, meglepetéseket szerezni, csábítani, tehát fellobbantani a lángot. Kezd te, ha ő nem tudja, hogy fogjon hozzá. Ezt a pasik nem tudják általában! Nem véletlenül mondják hogy a nő dolga a fészek melegét megőrizni. Ha nem tanulod ezt meg, ide jutsz pár év után a következő partnereddel is, akkor meg minek felborítani a jelenlegi életed?

36/N

2013. febr. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lépj tovább! :)
2013. febr. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

Erre a helyzetre mondja a Dr Csernus Imre, hogy szarleves. Kevergetitek mindketten, amikor már nagyon büdös, akkor nyomtok a tetejére egy kis tejszínhabot - de az előbb-utóbb elolvad, s megint szagolhatjátok. Az évek meg telnek. A nő külsőleg amortizálódik, egyre kevesebbet ér a "húspiacon", a férjnek meg baromi kényelmes - a gyerekek meg végignézik és szépen megtanulják a rossz példát a szüleiktől, s majd a saját életüket is ugyanígy elcseszik..

Minél előbb lépsz (le), annál előbb rendeződik az életed és a gyerekeidnek is azt tanítod ezzel, hogy ha egy kapcsolat nem működik, akkor van lehetőséged változtatni.

2013. jún. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!