Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos volt a szüleim reakciója...

Jogos volt a szüleim reakciója? Tényleg olyan nagy a korkülönbség köztem és a párom között?

Figyelt kérdés
Én 20 éves vagyok, ő 36. De sportos, fiatalos sokkal jobb stílusa van mint a körülöttem lévő fiatal srácoknak. 3 hónapja vagyunk együtt, a szüleim most szereztek róla tudomást ki is ő. Kiakadtak, hogy nem mondtam el, és gyakorlatilag lek.rváztak (persze nem ezzel a szóval). Nem tudom mi lesz ebből a kapcsolatból, nem tervezünk semmi komolyat, de most jó együtt. Miért nem értik meg a szüleim? Azt mondják kihasznál, szerintem meg nem. De mint írtam én is csak a pillanatnak akarok most élni.

2013. jan. 29. 21:51
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem az, hogy féltenek, és hogy kiakadtak, jogos.


A szóhasználatuk és viselkedésük viszont csöppet sem az.


Mindenesetre gondolj arra, hogy egy 36 éves férfinak már elviekben érettnek kellene lennie az apaságra, életének más időszakában kellene tartania. Ha még nem tart ott ennyi idősen, az sajnos elég biztosan annak a jele, hogy soha nem is fog, és hogy örök gyerek típus.


Egyébként szerintem nagy a korkülönbség, én nem vállalnám be, de a te életed.

2013. jan. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Elvált amúgy. Tudom hogy nem a legideálisabb korkülönbség, de ez van :) Nem hiszem, hogy ő lesz a nagy Ő, de most jó együtt.
2013. jan. 29. 21:58
 3/25 anonim ***** válasza:
49%
Te 20 vagy ő meg 36? Anyám, és tegezed vagy magázod?
2013. jan. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
25%

Elvált? Van gyereke?


Gazdag amúgy?

2013. jan. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Nem látszik rajta a kora. Nagybátyám vele egy idős, rajta látom, hogy idős, de a páromon nem. De egyébként ha látszana is vonzódhatnék hozzá.


Nincsenek gyerekei. Nem mondanám csórónak, de ennek semmi köze a kapcsolatunkhoz.

2013. jan. 29. 22:17
 6/25 anonim ***** válasza:
71%
A szüleid helyében én is kiakadnék,mert gyakorlatilag ezzel megalázod magad.Gondolom van annyi eszed,hogy tudd,hogy érettségben messze fölötted van és ebből sosem lesz egyenrangú viszony,hacsak nem túl éretlen a korához képest.Az viszont gáz,38 évesen még mindig 20 éves szinten lenni.Ez csak szexkapcsolat.Egy olyan embert,akinek már a családalapításon kéne dolgoznia,de még mindig 20 éves lánykákkal kamatyol,egyszerűen nem tudok komolyan venni.
2013. jan. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
71%
És az nem számít,hogy nem látszik rajta a kora,ne csak a külsőségekkel gyere,mert elég gyenge érv.
2013. jan. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
A kérdésben leírtam, hogy a stílusa az ami nagyon bejön, amilyet nem találtam "fiatalabb kiadásban" Szóval nem csak a külsőségekre megyek. Szeretem amilyen, ahogy gondolkodik. Mindig is az idősebb srácokra buktam, az előző párom is idősebb volt 5 évvel. (tudom, hogy itt azért többről van szó) Vele meg most minden jó, nem hisztizik semmiért, nem féltékenykedik, normális, érett ember.
2013. jan. 29. 22:23
 9/25 anonim ***** válasza:
75%
Minek vagy olyan férfival együtt akivel nem komolyan tervezed?
2013. jan. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Miért? Ha most 5 évig nem találok senki olyat, akivel tényleg el tudnám képzelni az életem, akkor addig ne legyek senkivel? :) Fiatal vagyok, ha 10 év múlva találok olyat akivel minden klappol az is jó. De éppen ő is lehet az, még friss a kapcsolatunk, szerintem normális, hogy nem tervezünk még semmit előre.
2013. jan. 29. 22:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!