Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy mondjam el a szüleimnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a szüleimnek, hogy együtt vagyok valakivel, akit ismernek? Nem akarom, hogy kiboruljanak.

Figyelt kérdés

Még nem akartuk,hogy kiderüljön,mert a legjobb barátnőm apjával vagyok együtt.

4 hónapig sikerült titkolnunk,de a barátnőm most rájött.Engem hibáztat azért,mert a szülei házassága tönkrement és attól tartok,hogy elmondja a szüleimnek a dolgot.

De a legjobb barátnőmnek arról fogalma sincsen,hogy amíg az apja nem költözött el tőlük,addig köztünk semmi nem történt,csak találkozgattunk és beszélgettünk.Azt hiszi,hogy én beszéltem rá a válásra és hogy a pénze miatt vagyok vele,de ez nem így van.

Tudom,hogy a szüleim megtudják a dolgot,de talán jobb lenne,ha én mondanám el nekik...

Viszont fogalmam sincs arról,hogyan.Nem mondhatom el csak úgy vacsora közben.

Ráadásul apa jóban van vele nagyon,együtt teniszeznek,tavaly együtt voltak síelni.Szóval ismeri és tény,hogy a párom eléggé nőcsábász volt ( a házassága alatt is),nem akarom,hogy az előítéleteik miatt bármi gond legyen.

Mit tanácsoltok,hogyan és mikor mondjam el nekik?



2013. jan. 27. 15:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
82%
Hány éves vagy?
2013. jan. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
88%
Tehát gyakorlatilag egy apád korabeli pasival jársz,akivel még jóban is van az apád. Tehát azt akarod neki elmondani, hogy lányát kufircolja a legjobb barátja. Erre ne várd, hogy ne boruljon ki egy szülő!
2013. jan. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

19 éves leszek májusban.

De ez nem akkora tragédia,lehetne rosszabb is a helyzet.A szüleim kapcsolata így sem túl fényes,nem szeretném,ha még több vita lenne.

2013. jan. 27. 15:40
 4/21 anonim ***** válasza:
80%
Na babám, te aztán jól választottál. Vetess magadnak a palival jó sok drága cuccot,hogy legalább valami hasznod is legyen az egészből, ha majd átkrja a fejed, megcsal és lelép...
2013. jan. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
77%
Ne aggódj nem sokára téged is megcsal,és elhagy.Nem lesz rá gondod hogy hogy mondd el!
2013. jan. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
87%
Hogyan vagy képes bízni benne - ismerve az előéletét - ?
2013. jan. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
87%

ne haragudj Kérdező, nem tudnék a helyedben a barátnő szemébe nézni.

nem akarlak bírálni, nem is nekem kell, de ezért valljuk be, hogy ez egy korántsem átlagos kapcsolat.

szíved joga, hogy kivel alakítasz kapcsolatot, de én tuti nem jönnék össze a legjobb barátnőm apjával.

szerintem szakítsd mega kapcsolatot, így talán menthető még a barátság és egyben mentheted saját magadat is...

arra készülj, hogyha a szüleidnek elmondod, akkor botrány lesz. az lenne a legjobb ha odaállnál eléjük és minden körítés nélkül elmondanád, hogy mi a helyzet.

2013. jan. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
68%
Juj...egy pár év múlva hogy fogod szégyellni ezt az egészet! Most még menő! Mert 19 évesen nem tudsz mivel felvágni, hiszen nincsenek saját erődből elért eredményeid! de 10 évvel később, ha visszatekintesz majd, a pofádról fog sülni a bőr! :D
2013. jan. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
71%
Jaj hogy tudsz vele lefeküdni?? Nem gáz, hogy 50es csávó döngeti a hamvas kis p.uncidat?
2013. jan. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Megbízom benne,de közöltem vele,hogy én nem olyan vagyok,mint a felesége és nem tűröm,hogy megcsaljon fűvel-fával.

Tudom,hogy furcsa a szitu,de szeretem.Nem így terveztük a dolgot,csak kialakult.

Nem felvágásból vagyok vele együtt.Ha azért lennék vele,akkor talán nem titkoltuk volna...

Még nem feküdtem le vele.43 éves,azért nem kell úgy gondolkozni róla,mintha már fél lábbal az öregek otthonában lenne.Ráadásul rendszeresen sportol,ad magára és divatosan öltözködik,szóval letagadhatna pár évet.

2013. jan. 27. 16:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!