Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom miért enged közel...

A barátom miért enged közel magához egy plázacicát, mikor utálja az ilyeneket?

Figyelt kérdés
Mindketten művész beállítottságúak vagyunk, közel 3 éve együtt..a barátom nemrég jóban lett az egyetlen lány csop.társával, aki köztudottan mindenkivel flörtöl mindig. Vannak lánybarátai, nem ez a problémám, hanem a viselkedése! Rendszeresen chatelnek, mindenhova elhívja a csaj, meg láttam, hogy mikről beszélnek és az nem a haveri kategória. Egyáltalán nem bírja az ilyen lányokat, akkor miért barátkozik vele mégis?
2013. jan. 31. 16:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%

Ha csak olvasóként jönnél ide, mint én, és én írtam volna ki a kérdést így, ahogy végigolvasod, mit gondolnál?


...szerintem is.

2013. jan. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
75%
szexelni akar vele elég egyértelmü
2013. jan. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%
Te sem hiszed, hogy nem bírja.
2013. jan. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
89%
Mert bírja és nem utálja őt azért. Lehet, még jobban mint téged.
2013. jan. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%
másik meg az hogy a férfiak csak mondjak h nem birjak az ilyen tipus lányokat,azt csak nem fogja megmondani neked,h bejön neki a csaj.egy csinos nőre lányra mindig buknak a pasik,másra nem akkor egy alkalomra.
2013. jan. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy bejön neki, de azt nem értem, minek hazudik, meg játssza az eszét. Vagy a legfőbb kérdés, hogy minek aláz meg?
2013. jan. 31. 17:05
 7/17 anonim ***** válasza:
90%
Az én környezeteben is vannak olyan csajok akiknek a stílusát, jellemét kifejezetten irritálónak tartom, viszont ettől függetlenül még szívesen beraknám nekik. :)
2013. jan. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Tök mindegy, fordított esetben én ribanc lennék és szakítana.
2013. jan. 31. 17:16
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Addig játszik így míg megunod és szakítasz vele. Gyáva megmondani az igazat, vetít amíg eltűröd. Utána pedig ő lesz a szegény fiú akit elhagyott a barátnője. A plázacica pedig megvigasztalja.
2013. jan. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

"a legfőbb kérdés, hogy minek aláz meg?"


Mert hagyod. Erre mindig ez a válasz, szövegkörnyezettől függetlenül. Kérd meg, hogy viselkedjen normálisan, kerülje a nem barátság témakörbe tartozó témákat, mert neked rosszul esik. Amennyiben erre nem alkalmas, nem fogja fel, hogy túllépett egy határt, akkor legyen következménye. Nem leszel szemét attól, ha kikéred magadnak a megalázó viselkedését. Csak max. leesik neki, hogy "jah, talán mégsem mehetek el akármeddig, mert elszakad a cérna".

2013. jan. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!