Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell ilyeneket hazudnia...

Miért kell ilyeneket hazudnia a nővéremnek? Rám nézve és mindenkire olyan megalázó!

Figyelt kérdés

A Nővérem 27 éves. Van neki egy 2 éves kisfia. Az apjáról fogalma sincs ki h lehet,3 férfival is csináltatott apasági tesztet,de egyik sem a kisfiú apja. Már ez is elég nagy szégyen volt a családban,de a 2 év alatt már mindenki túljutott rajta,szeretjük a kisfiút nagyon.

3 hónapja kezdte el a nővérem terjeszteni azt a pletykát a barátoknak,ismerösöknek hogy a fia apja az én volt barátom. Eddig azért nem mondta el senkinek mert én othon laktam és nem akarta hogy megtudjam. Hazajöttem az ünnepekre és folyton belebotlok ezekbe az emberek akik letámadnak hogy a volt páromé a tesóm gyerekre. Sajnálgatnak,hogy az exem a tesómmal összefeküdt meg hasonlók,és már értik miért költöztem el otthonról egy teljesen másik városba. Az elején,még nevettem ezen a pletykán,de most már egyre jobban megalázónak érzem. Anyukám is halotta már ezt a pletykát,de nem akarta elhinni h ezt a tesóm terjeszti. Apukám-aki külön él tőlünk,azóta is megakarja keresni a volt barátom h szétverje,és az ő családjától akar gyerektartást kérni. mert milyen dolog h nővérem egyedül neveli a gyerekét.

Mindenki azt hiszi hogy azért költöztem másik városba mert menekülni akartam meg hasonlók,holott másik munka miatt mentem.

Meg a volt barátom sem összejárni nem tudott volna tesómmal míg mi együtt voltunk,mert mindig ugy találkoztunk hogy a tesóm nem volt itthon,direkt ezért,mert már akkoriban is elég r.ibancosan viselkedett tesóm,és nem egyszer lejáratta az exemet is. Meg mi azért szakítottunk,mert ő kiment amerikába dolgozni és nem akart rám várni míg befejezem a sulit. Tesóm csak utánna lett terhes miután ő kiment kb 3-4 hónapra rá. Tesóm azt állítja h a volt barátom havonta eljött hozzá amerikából és együtt voltak. Nevetséges,mikor számon kértem tőle ezt a dolgot akkor is ezt állítja.

Fogalmam sincs mivel lehetne leállítani h ne terjessze tovább ezt. Anyukámnak is mondtam h vmit találjon ki,mert elöbb utóbb a volt barátom családjának a fülébe is eljut ez...


2012. dec. 29. 17:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
73%
Úgyan már,ez a nővéred szégyene lenne.Sajnálom szegényt.
2012. dec. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
58%
Hja, láttam én már karón varjút...
2012. dec. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmas a tesód, nehogy szégyen érje inkább téged járat le. Gratulálok neki.
2012. dec. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a testvéred nem tudja mivel magyarázni a tetteit. Igazán nagyon sajnálom a helyzetet. Szerencsére gyerektartást csak akkor követelhet, ha az exed elismeri, hogy övé a kisfiú, vagy ha bizonyítják apasági teszttel. Lehet, hogy érdemes lenne neked megelőzni a pletykát, és előre szólni az exednek, hogy a nővéred kavar. A testvéredet már úgysem tudod megmenteni a saját hülyeségétől, de te legalább moshatnád kezeidet.
2012. dec. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Nem tudok neki szólni,mert amikor kiment amerikába anno, letörölte magát minden közösségi oldalról. Pár hónapig még váltottunk pár e-mailt,de most már az se tudom mi volt a cím. A szülei nyilván tudnak elérhetőséget,de annak idején nem voltam velük jó viszonyban,és egy ilyen pletykával nem is mernék oda állítani... Az én pofám ég.


nem kérhet gyerektartást,hisz nem az exem az apja... De meg a sok hülye aki ezt elhiszi hogy havonta hazajárt amerikából! Nem tudják hogy ott hogyan müködik az ott tartozkodás?

2012. dec. 29. 17:57
 6/19 anonim ***** válasza:
55%
Az a gond, hogy nem lepne meg, ha igaz lenne. :O Amilyen emberek vannak.
2012. dec. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
23%

Hát ez még akár bűncselekmény is lehet....

A fiút felhívtad?

2012. dec. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Nem tudok semmi elérhetőséget,a szüleihez meg nem merek beállítani...


De nagyon idegesít az egész helyzet. ugy volt hogy január 10-ig itthon leszek,de fontolgatom erősen hogy már holnap visszamegyek... Komolyan ezért jöttem haza 3 hónap után hogy mindenki sajnálkozva nézzen rám,meg idegesítsenek ezzel a nyomorék pletykával?

2012. dec. 29. 18:14
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Legalább mondd meg nekik, hogy Te tőlük hallod a sztorit először, és kétled, hogy igaz.

Ha apukád dühos, és el akarja kapni a fiú grabancát, akkor meg fogja találni, hívja fel ő a szülőket!

2012. dec. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Te meg terjeszd el, hogy a helyi hajléktalantól van.
2012. dec. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!