Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon kiakadtam. Most mi legyen?

Nagyon kiakadtam. Most mi legyen?

Figyelt kérdés
Anyukámtól kértem pénzt valamire. (1000 Ft) Mondtam, hogy mire szeretném stb. Erre ő elkezdet ordítozni velem, hogy normális dolgokat kell venni nem pedig butaságokat. Én ugye mondtam az érveimet, hogy már rég nem kaptam semmit sőt a névnapomra se. Még 1 csokit sem. Sőt felköszönteni sem köszöntöt fel. Nagyon rosszul esett. Ezen veszekedtünk majd pedig le rib@ncozott. Soha nem szeretet, de ezzel ellásta magát. Még fiúm sem volt...nem is foglalkozok velük egyszerűen félek ha egy fiú a közelembem van(lehet amiatt mert az apámat egyátalán nem ismerem és az életemben soha nem volt egy férfi aki helyettesíthetné az apát)... Én nagyon szeretem Anyukámat, most is sírok... soha nem leszek elég jó számára. Bulikba se járok nem cigizek, iszok. Hogyan feleljek meg?? Nagyon elvagyok keseredve. 16/L

2013. jan. 31. 19:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Talán segítene, ha leülnél vele és megbeszélnéd, miért ilyen és téged ez mennyire bánt. Bár az én anyám is ilyen, neki ezt hiába próbáltam elmondani, mindig én jöttem ki rosszul, mindig minden az én hibám. De hátha nálatok segítene ha beszélnétek.
2013. jan. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Hogy álltok anyagilag? Mire kellett a pénz?
2013. jan. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
65%

Sehogy, úgy látszik, hogy neki nem lehet megfelelni. Ha valóban olyan, amilyennek leírod, kérj az iskolában segítséget, esetleg a sulipszichológushoz is benézhetsz, mert te fogsz tönkremenni benne.


Jó lenne meghallgatni azért a másik felet is, biztos nem túlzol? Mire kérted a pénzt? És a hétköznapokon is ilyen, vagy csak most borult ki?

2013. jan. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Barátnőmmel egy közös barátság nyakláncot szerettünk volna venni. Csak velem ilyen. Van olyan, hogy előttem ölelgeti a hugom (ezzel semmi probléma nincs) de amikor mondja, hogy őt szereti a legjobban akkor a szívem hasad meg. Véletlenül meg ellöktem a porszívó csövét és egyből ordítozni kezdett, hogy én miért rongálom amiért ő megdolgozott. Bocsánatot kértem de nem érfekelte. Tudom, hogy vannak problémák a családban. De miért rajtam tölti le a feszültséget?
2013. jan. 31. 19:51
 5/22 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem mit akartál venni?
2013. jan. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Ha egy kicsit lenyugodnak a kedélyek,akkor ülj le anyukáddal és beszéld meg.Ne szomorkodj!
2013. jan. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok, sajnos nálunk is ugyanez a helyzet, minden feszültségét rajtam éli ki az anyám, valamit véletlen leejtek, vagy erőebben csukódik meg az ajtó, rögtön ordibál, vagy hümmög, vagy vágja a fejeket... És nálunk is a húgomat szereti jobban, bár van hogy vele is ordibál. Szóval én csak annyit tudok mondani hogy együtt érzek veled. :(
2013. jan. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
46%
Hmm. Hát én most terhes vagyok és nagyon remélem, hogy nem leszek olyan anyuka mint a tiéd. Annál jobban semmit nem utálok mikor az egyik testvért ajnározzák a másikat meg semmibe veszik. Pedig én egyke vagyok... bár igaz, hogy férjem hasonló helyzetben nőtt fel mint te. A barátságkarkötőről meg annyit, hogy 1000 ft NAGYON SOK érte!!!!! Szerintem vegyetek közösen pár gyöngyöt hozzá, párszáz forintból megvan az egész és csináljátok meg közösen, akár egymásnak.... akkor tényleg egyedi lesz és TÉNYLEG a barátságról fog szólni.
2013. jan. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
69%
ezer forint sok a mai világban? ugyan már. ez nem erről szól.
2013. jan. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
54%
ezer forintnak szinte nincs is értéke. Egyáltalán nem sok.
2013. jan. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!