Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon kiakadtam. Most mi legyen?

Nagyon kiakadtam. Most mi legyen?

Figyelt kérdés
Anyukámtól kértem pénzt valamire. (1000 Ft) Mondtam, hogy mire szeretném stb. Erre ő elkezdet ordítozni velem, hogy normális dolgokat kell venni nem pedig butaságokat. Én ugye mondtam az érveimet, hogy már rég nem kaptam semmit sőt a névnapomra se. Még 1 csokit sem. Sőt felköszönteni sem köszöntöt fel. Nagyon rosszul esett. Ezen veszekedtünk majd pedig le rib@ncozott. Soha nem szeretet, de ezzel ellásta magát. Még fiúm sem volt...nem is foglalkozok velük egyszerűen félek ha egy fiú a közelembem van(lehet amiatt mert az apámat egyátalán nem ismerem és az életemben soha nem volt egy férfi aki helyettesíthetné az apát)... Én nagyon szeretem Anyukámat, most is sírok... soha nem leszek elég jó számára. Bulikba se járok nem cigizek, iszok. Hogyan feleljek meg?? Nagyon elvagyok keseredve. 16/L

2013. jan. 31. 19:28
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnállal.!! :((

Nálunk nincs ez mondjuk.De figyu,annak nincs semmi értelme,hogy te próbálsz szerettel fordulni hozzá Ő meg erre lerib@ancoz.Amúgy komolyan nem katál tőle semmit névnapodra,meg nem si szeret.... Azért szerintem ennyi járt volna neked,hogy ad neked egy 1000-rest arra a kakötőre.De nem javaslom a beszélgetést mert az újabb vitát szül.Amúgy nagyon kell az a pénz akkor kotord rá össze a lóvét.Pl.: Sétáltasd meg a környéken lakó kutyákat akkor talán meglesz.Nagyon sajnállak őszinte részvétem!!!!..... BÍRD KI VALAHOGY KICSIM!! Megölelnélek de ez így monitoron keresztül nem megy:(( :SS

2013. febr. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 yattatata válasza:

Szia!

Én egy 25 éves fiú vagyok, igazából nem hasonló szituációban voltam, de még elevenen él bennem a kamaszkorom. Én arra emlékszem, hogy valahányszor kértem valamit és megtagadták azt tőlem, a Te korodban én is ki voltam borulva, de nekem édesanyám elmagyarázta, hogy mi, miért van. persze az érveket nehéz volt megemésztenem és mindannyiszor arra jutottam, hogy biztosan nem szeretnek. a hormonok és a makacsság kemények egy kombinációban! nem tudom hogy túlzol-e ,de egy tanácsot tudok neked adni: ha jól gondolom édesanyád egyedül nevel titeket. tehát munka után nyilván van egy napi rutinja: főz, mos, takarít. Véleményem szerint ő már úgy tekint rád, mint opcionális segítségre. Szerintem a mindennapjaiban próbálj neki segíteni, de úgy, hogy ne hívd fel a tetteidre a figyelmét. pl: mosogass el, ha lehet úgy, hogy nem is látja, csak ha kérdezi akkor mond meg hogy te voltál. ha nem dicsér meg az első alkalmakkor, akkor se csüggedj és folytasd a dolgokat. Minél többször mond neki, hogy szereted, és próbálj figyelmes lenni irányába. Nem tudom, hogy Édesanyád valóban nem annyira szeret téged, vagy csak a munkahelyi stresszt vezeti le rajtad, egyik se jó. de nyilván szereted Őt és próbálj neki mindenben segíteni, meglátod javul majd a helyzet. Kitartás és szurkolok neked!

2013. febr. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!