Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nagymamám 2 és fél hónapja...

A nagymamám 2 és fél hónapja meghalt egyszerűen nehéz hogy elment a másik nagyim még él de valamiért egyszerűen ők két külön karakter kettejükben mást más szeretek/szerettem. Mit tegyek? összetörtem nincs kiút úgy érzem.

Figyelt kérdés
Egyszerűen mióta meghalt nem találom a helyem az utam sokszor úgy érzem a barátaim hátat fordítottak nekem de mégsem. Támogatnak csak valamiért hiába de nem segít nekem a nagyim olyan volt mint a 2-ik anyukám a másik nagyim is olyan csak ő 2 faluval odébb él és nem 2 utcányira ha bármi volt ő mindig volt számíthattam rá jóban rosszban egyszerűen minden olyan hírtelen történt nem tudtam tőle elköszönni 1 és fél hónapig kórházban volt de már tudatlan volt apumat sem ismerte már meg a végén és keresztanyumat sem. Amikor jött a megrendítő hír úgy éreztem végem van bíztam abban hogy egy kis idő kell és minden rendben lesz ha nem teljesen de ő visszajön. Halála előtt 1-2 héttel láttam őt nagyon rossz állapotban volt 5 perc után sírva jöttem ki. Mikor meghalt úgyéreztem hogy egy álomba csöppetem egy rémálomba tudom hogy a szeretete örökké az enyém lesz de megölelni már soha nem tudom. Annyi sokat adott nekem amit nem felejtek el de annyira nehéz hogy nincs többé hogy hiába de feleslegesen keresem az utam mert nem találom elvesztem már pszichológusnál is voltam és még úgy néz ki fogok is menni mert szükségem van rá. Csak egyszerűen nem tudom mi lenne az ami segítene őt elengednem és elfogadni hogy bárhogy is lesz ő már nem jöhet haza. Mi segíthetne? egyszerűen nem tudom hiányzik de nagyon.
2013. febr. 2. 00:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Sajnos az az élet rendje, hogy eltemetjük a felmenőinket.

Gondolj arra, hogy milyen szerencsés vagy amiért ismerhetted őt, és őrizd meg róla a szép emlékeket.

Ez a világ legnagyobb közhelye, de az idő majd enyhít a fájdalmadon.

2013. febr. 2. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Mikhal válasza:
100%
Nagyon szomorú , de el kell fogadnunk azt hogy nem vagyunk hallhatatlanok. Igaza van az előző hozzászólónak , Öröm az hogy ilyen nagyid volt ! sokan nem is ismerik a nagyszüleiket , vagy alig van valamilyen kapcsolat közöttük -évi 2-3 találkozás ami csak pár órára szűkített .
2013. febr. 2. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Koltozz!

26eves vagy, ha most nem lepsz le akkor orokre ott fogsz elni es egyedul fogsz megoregedni.

A nagyszuleid biztos elfogjak jatszani a kiralydramat es a halalukat, de ha engedsz nekik es ott maradsz akkor az a te eleted veget fogja jelenteni. Gondolj csak bele ha most ott maradsz a parod elfog hagyni. Uj kapcsolatod soha nem lesz mert majd felsz ismerkedni, mert a nagyieknak ugysem fog tetszeni.

Orokre egyedul akarsz maradni? Valoban boldogan tudnal elni veluk? Ha nem akkor gondolkozas nelkul koltozz el. Ha sirnak mond el nekik, hogy szereted oket es ha szukseguk van rad josz, de neked mar a sajat eletedet kell elned! Majd becsukod rajuk az ajtot. Ha meg "rosszul vannak" orvossal mesz. 2-3alkalom jtan rajonnek, hogy az ugy megsem jo.

2015. márc. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Elnezest kerek az elozoert!Telefonrol irok es nem tudom mi baja lett, de ossze vissza csinal ma mindent. Mintha osszeeskudott volna ellenem ma minden kutyum. Az elozo hozzaszolast mashova szerettem volna elkuldeni, de valahogy rossz posztra urott a bongeszo. Nagyon sajnalom. Ha tudod akkor legyszives torold le. Sajnos az elkuldes utan vettem eszre,hogy mi tortent. Kerlek ne haragudj!
2015. márc. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!