Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Problémája van, bejelenti,...

Problémája van, bejelenti, nem mondja el, idegesít. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
A páromnak van valami baja. Bejelenti, hogy bántja néhány dolog, de hozzáteszi: most nem beszél róla, majd holnap. Engem természetesen pedig zavar, idegesít, hogy mi lehet... ráadásul még várnom is kell egy napot mire elmondja. Most csak én szerintem idióta viselkedés ez?

2013. febr. 2. 17:01
 1/4 anonim válasza:
Elegge idiota viselkedes, de az is valami ha masnap elmondja.... Valami nem mukodik a kommunikaciotokban gondolom, vagy magaba zarkozottab ember, vagy szereti megfontolni a dolgokat mielott elmondja.... S vegso soron ez nem rossz, persze attol is fugg mi az amit nem mond el rogton.
2013. febr. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Argloss ***** válasza:
Elég nagy hülyeség és szemétség így csinálni a dolgokat, de van akinek kell egy kis idő mire kitalálja hogyan mondja el a dolgokat. Na persze van olyan is aki csak egy kis feszültséget akar így kelteni. Sok mindent nem tehetsz ellene, ő ilyen...
2013. febr. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tiszta érzelmi zsarolás és amolyan vihar előtti csend. Csinálták ezt velem is, nem sokáig bírtam, ez amolyan hatásszünet, marhaságnak tartom...ilyenkor arra céloznak, hogy jaj de fontos dolog....jááá
2013. febr. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Engem is bosszantana. Vagy mondja el az egészet, vagy hagyjuk. Oké, hogy még aludnia kell rá egyet, de akkor a bejelentés is várhatna holnapig.

Rágd a fülét, amíg el nem mondja, menj az agyára, legközelebb meggondolja szerintem, megérte-e. Vagy ha elkezdi sorolni, mondd neki, hogy meghallgatod, de majd csak holnap.

2013. febr. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!