Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi történik velem? Nem érzek...

Mi történik velem? Nem érzek semmit.

Figyelt kérdés
Párom, akivel 2 éve vagyunk együtt, és már az esküvőt terveztük, bejelentette tegnap, minden előjel nélkül, hogy már több mint fél éve nem érez irántam semmit (de tényleg semmi előjele nem volt, ugyanolyan szeretetteljesen, kedvesen viselkedett) és elhagy. Kérdeztem, miért nem mondta előbb, azt mondta, nem akart bántani. A gond ott van, hogy ezt bejelentette, de én nem érzek semmit. Egy nagy ürességet ott bent, de megijedek magamtól, hogy ennyire nem érzek semmit. Mintha lefagytam volna. De ijesztően nyugodt vagyok. Mi féle beteg ember vagyok én, hogy igy reagálok, amikor az életemnél is jobban szeretem?
2013. febr. 2. 23:05
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
A lelked sokkot kapott.Ez történt veled.
2013. febr. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Még sírni se tudtam. Elmúlik? Lesz még rosszabb? Valaki volt még igy közületek?
2013. febr. 2. 23:10
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelmű sokk.


Nekem a férjem amikor bejelentette, hogy szerelmes..csak éppen nem belém. Hasonlót éreztem.

2013. febr. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy sokkot kaptál vagy pedig azt érzed, hogy ha nem érez irántad semmit sem, akkor jobb is, hogy végre megmondta neked. De az is lehet, hogy elfogadtad és ennyi.Minek sirjál az után,aki nem szeret már, megmondanád, hidd el, hogy jobb igy.
2013. febr. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
43%
Semmi sokk nincs itt. Az van, hogy te sem érzel iránta semmit, ezért nem hatott meg. Talán örülsz is hogy ő szakított veled és nem neked kellett a piszkos munkát elvégezni.
2013. febr. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát vagy mégsem szereted annyira, mint hiszed, vagy nem jutott még el az agyadig, mi is történt.
2013. febr. 3. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is a sokkra szavaznék. Ha történetesen összekeverted volna a szeretet a megszokással (baromi könnyű!!!), akkor most megkönnyebbülést éreznél, nem ürességet.
2013. febr. 3. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez olyan mint amikor egy szeretett személy meghal. Akkor is üresség van. Csak lassan oldódik fel ez a trauma. Ne keresd az okát. Ha kihűlt a szeretet irántad , nem tehet róla, meg te sem vagy hibás. Mit mondjak eddig is csak a szex tartott össze benneteket részéről és ez az újdonság varázsát elveszítette. Vagy megijedt attól, hogy lekösse magát .
2013. febr. 3. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sajnos lesz ez még rosszabb is :(

Kitartást hozzá, sok barátnőt, programmot, sportot kívánok ..

2013. febr. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!