Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi történik velem, nem értek...

Mi történik velem, nem értek semmit?

Figyelt kérdés

Nem észleltem hogy hónalj irányából a mellem feléés a mellembe belehatoló izomláz szerű fájdalom.Meg érzékeny a mellbimbómha a ruhához ét.De ha kézzel hozzáérek semmit nem érzek.Mintha csak beképzelném.Párom azt mondja hovy kicsit feszesebb érzése van a mellemnek.

Akkor sokat izzadok.A hajam is más lett mintha gyorsabban zsírosodna .Akkor szintén a hajamon a fejem bal oldalán egy darabon sok ősz hajszál van,sehol máshol.28 éves vok.Sokat eszem.Nem vok terhes,mirena spirálom van.Mondjuk itt is van egy kis észrevételem.kb 2 éve van fenn a spriál.Rögtön beállt 4 naposra alig volt meg.Mostanában már eltart 14 napig is.Inkább barnás mint pirosas a vérzés.De mennyiségben nem több.

Egy ismerősömről nemrég derült ki hogy mellrákja van.Az is megijesztett.Rögtön vizsgáltam magam,, habár azt sem tudom mit kellene érezni.Ekkor kezdtem érezni ezt a izomláz szerű érzést is....

Kicsit megijedtem...nem tudom mi van velem.

Tudom orvoshoz kell fordulni, de mivel nagyon ritkán vok, beteg ezért itt tenném fel kérdésem.

Kérném hogy tapasztalt érett személyek írjanak.Nem sérteni szeretném a 16 éveseket, de a tapasztalat miatt!

Előre is köszönöm válaszokat.


2013. jan. 3. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezzel az elhúzódó menstruációval eleve vissza kellett volna már menned az orvoshoz. valami nem jó. Amugy teherbe lehet esni spirál mellett is. csak épp ugy ritka mint a gyógyszer mellett. Nem hiszem hogy ez a sok tünet amit itt felsoroltál mind összefügg.
2013. jan. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi válaszod.

Gondolod nem függ össze?

2013. jan. 4. 09:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát az hogy sokat esze tuti nem függ össze a mell fájdalommal. Viszotn csinálj tesztet mert valami nem jó a spiráloddal és menj orvoshoz hogy mi ilyenkor a teendő mert a 14 napos menstruáció egyáltalán nem normális. Addig is védekezzetek ha nem akartok még babát mert könnyen besikerülhet, ha bármi probléma van a fogamzásgátló eszközzel.
2013. jan. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi.
2013. jan. 4. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!