Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnam rendbe hozni...

Hogyan tudnam rendbe hozni anyukammal a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés
Annyira rosszul esik, mikor latom hogy a baratnoim milyen jol kijonnek az anyukajukkal, en pedig nem... Igen , bevallom en rontottam el tavaly szilveszterkor, de nem ertem mir jo hogy tobb mint egy ev utan is a fejemhez vagja. Pl olyan szinten nincs meg koztunk a bizalom, hogy nem merem neki megmondani amikor a baratommal talalkozok, nem mehetek at hozza merthogy biztos majd lefekszek vele.. egyszeruen felek tole barmit kerdezni, ezert mindig smsben irom le neki amit szeretnek.. A battyam pedig teljesen ellenem van. a szuleim elvaltak es ahelyett hogy valaha is mellettem allt volna, fikaz, cikiz.. es nem ertem miert nem kepes leszallni rolamm.: / 15/L
2013. febr. 3. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Bizonyítanod kell, hogy tanultál a hibádból. Igenis áll elé és mond el, amit akarsz. Ha nem akarja akkor vagy fogad el vagy törekedj kompromisszumra.

Beszélgess el vele a dolgokról. Nehéz lesz, de érthető, hogy az eljátszott bizalmat 2x olyan nagy erő visszahozni.

2013. febr. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Elszoktem itthonrol december elejen. es a bizalom visszajott, aztan hirtelen megint eltunt..:)
2013. febr. 3. 19:35
 3/7 anonim ***** válasza:
Üljetek le beszélgetni, mondd el neki h miért szöktél el, mik azok a dolgok amik rosszul esnek neked, és kérd meg őt is h mondja el h mi bántja, a bátyád meg a bátyád, ne vele foglalkozz, hnem azzal h rendbehozd kapcsolatot anyukáddal
2013. febr. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Apukáddal mi a helyzet? Bátyád hány éves? A szökésednek mi oka volt, mármint milyen érzések hatására? Írj bővebben, akkor jobban tudunk segíteni.
2013. febr. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

apukam soha nem hiv fel kethetente atmegyek egy napra a suli nagyon lefoglal, igy tobbet nem is tudnek, bar... nem is hiv.: ))) batyam 17eves.. iszik cigizik szulenik tudta ellenere, en tudom, es megsem kopom be mert nem vagyok az a fajta, de o barmit mondok neki, visszamondja mamanak, vagy anyanak...

megbantam amit tettem es nem voltam kepes anyukam szemebe nezni,igy ejszaka felszoktem pestre a baratomhoz.. egyebkent azert vert meg, es hordott le mindennek, mert ugy aludtam ott a baratomnal hogy o ezt nem engedze, meg,

2013. febr. 3. 19:54
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát érthető. Pesten sok kislányra utaznak, főleg ha szép vagy. Pár év és profi szopógépet nevelnek belőled külföldön. :(


Ezek nem vicces dolgok.

2013. febr. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
20percre lakunk pesttol...:)
2013. febr. 3. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!