Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kicsit megbántam, hogy nem...

Kicsit megbántam, hogy nem karácsonyoztam anyukámmal, ez még az ünnepi hangulat varázsa? Vagy nem múlik el?

Figyelt kérdés

Anyukám úgymond elhagyott minket 2 éve, lelépett egy férfival. Azóta párszor találkozunk, inkább csak telefonon beszélünk, de azt is két-három hetente. Nekem kicsit hiányzik, 15L vagyok. Elhívott minket karácsonyozni, de nem mentünk. Bátyám nem akart menni, jobban haragszik rá mint én, így én sem mentem. De kicsit megbántam.

Elmúlik ez? Vagy nem, mindig hiányozni fog?

De ő lépett le, szó sem volt róla, hogy minket is vinne, alig hív stb. Megértem, hogy bátyám így érez, de én miért nem tudok?



2012. dec. 28. 21:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyszerűen csak ragaszkodsz még hozzá.

Egy kis idő kell, míg feldolgozod a dolgokat.


Engem kitagadott anyám, mert összeköltöztem a párommal (ez nála valami hatalmi mámor...). Azóta (3 éve) nem beszéltünk.

Az első két évben végigzokogtam minden ünnepet úgy hiányzott a családi légkör, de most már teljesen oké volt.


Hidd el, csak hozzá kell szoknod hogy mostmár más a helyzet.

2012. dec. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hasonló történt velem is 14 évesen. Ne legyen bűntudatod vagy hasonló. Ő választott egy pasast a gyerekei helyett, Te erről nem tehetsz. Ha hív és van kedved menni, persze menj, de ne muszájból tedd, hanem mert tényleg akarod.
2012. dec. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!