Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anya rengeteget segített...

Anya rengeteget segített most, szeretném valahogy viszonozni, megköszönni, szerintetek ez jó ötlet? :S

Figyelt kérdés

Arra gondoltam veszek neki meg a férjének egy masszázsutalványt amibe van hát és talpmasszázs fél-fél óra. Szerintetek jó ötlet ez,örülnétek neki? Szokott járni fodrász,kozmetikus,pedikűr-manikűr sokat ad a külsejére de eddig masszázsra nem tudom járt -e vagy akar-e?

Vagy végülis 1 alkalomtól nem lesz semmi nem?:)

Nem tudom..

Másik egy svájci késkészlet,díszdobozba de most hogy néz az ki?

Örülne neki,de nem illik szerintem köszönetajándéknak.

Ahogy egy pulcsit vagy bármi ruha,drogériás dolgot se tudok elképzelni hogy nini egy arckrém köszi hogy segítettél..

Ha valaki 10 ezer ft-ig persze tud jobb ötletet azt is megköszönném,szívesen veszem!


2013. febr. 5. 22:05
 1/10 A kérdező kommentje:

És ő nem tud róla,meglepiből szeretném.

Nem élünk együtt,21 éves vagyok,de legjobb barátnő szintjén vagyunk:)

2013. febr. 5. 22:07
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem rossz ötlet Vivien.
2013. febr. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Jó ötlet. Édesanyád nem szeret esetleg főzni, vagy nem érdeklődik a gasztronómia iránt? Hogy áll a csokival?

Szántó Tibor alap csokikurzusa kettejüknek olyan 11-12 ezer ft körül lenne, de van a Szamosnak is ilyen. Esetleg valamilyen gasztronómiai tanfolyam?


Ha egyik sem, akkor a masszázs is nagyon jó ötlet, vagy esetleg egy wellness hétvége (kuponokkal egész olcsón lehet találni, ha pedig tudnak szerezni orvosi papírt, akkor a masszázs meg ilyesmi jóval olcsóbb, néhol ingyenes). Esetleg egy vacsora? Szintén kuponokkal, vagy kettejüknek, vagy hármótoknak/négyeteknek, ha van párod. Vagy még jobb a saját készítésű különleges vacsora :)


Én biztos, hogy egy főzős vagy csokis kurzusnak, esetleg egy vacsorának örülnék a legjobban, kérdés, hogy édesanyád milyen :) Na meg nálam a könyv mint ajándék felülmúlhatatlan, egy jó regény mindent megér. Talán csak a különleges összeállítású gasztrocsomagok vagy kurzusok érik utol :)

2013. febr. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Igen csak sajnos most diétázik és nem eszik se csokit,meg alapból elég keveset sajnos :(

De köszönöm az ötletet!

2013. febr. 5. 22:18
 5/10 anonim ***** válasza:
Én inkább valami maradandót adnék.
2013. febr. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó a masszázs, mint köszönőajándék (mellé egy doboz bonbon, virág), vagy amit még javasoltak: wellness, étterem, termálbelépő, stb :)
2013. febr. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Esetleg egy hétvége valahol? Már tizen egynehányért vannak szép helyek, last minute utak (egy-két hónap van a letöltésére). pl. itt egy ilyen 14.000.-ért Hévíz két éjszaka, reggelivel.

[link]


Az oldalt csak ajánlani tudom, voltunk már rajtuk keresztül ilyen last minute uton, tök jó. Ajándékutalvány formájában is lehet kérni az utat, akkor nem lesz rajta ár, csak egy A4-es ajándékutalvány lap :)


De a masszázs is remek, csak B verziót akartam mutatni :))

2013. febr. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én anyum nagyon szereti az efféle kényeztetéseket. A közelben van egy gyógyfürdő, ritkán megy el, de ha igen, akkor úgy kell este kirángatni, hogy mostmár ideje lenne elindulni haza. :) Mindig noszogatni kell, hogy menjünk már, vagy a kezébe nyomni egy ajándék jegyet, ami csak x ideig alkalmas és akkor ráveszi magát.

Ha már ott van, akkor egy masszázs is belefér. Így nem túl drágán eltöltöttek egy wellness napot apuval. :)

2013. febr. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek:)

wellness sajnos nem jó,kórházi dolgozók,ügyelet folyton,nem tudom mikor használnák fel,meg tetszene -e nekik de köszönöm:)

Termálba meg azért nem lehet mert a férjét felismerik hogy orvos,aztán mindenki kérdezgeti hogy ezzel mit csináljon,ez milyen betegség stb. Még szabadidejébe is dolgozhatna,ezért nem is járnak győrbe pihenni.

Akkor szerintem maradok masszázsnál,de ha valakinek van ötlete még szívesen várom,hiába ilyen komplikált a dolog,elnézést:)

De sokat segítettetek,mindenkinek nyomtam zöldet!

2013. febr. 5. 23:54
 10/10 anonim ***** válasza:
legyen wellness hetvege mondjuk tavol otthonotoktol. tudod ha hevizi vagy akkor Gyulara, es forditva. a korhazi dolgozoknak is jar szabadsag!
2013. febr. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!