Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rájöttem hogy meleg vagyok,...

Rájöttem hogy meleg vagyok, hogyan fogadtassam el ezt a környezetemmel, Családommal?

Figyelt kérdés
Volt sok barátnőm , de a napokban ,hetekben valahogy egyszerűen rájöttem hogy a fiúk érdekelnek, a csajokból kiábrándultam,egyszerűen a férfi test vonz.Nem értek csalódások sok haverom van de még senki sem tudja,de egyszerűen nem birom magamban tartani.Segítsetek!!!!LÉCCCII!!!
2013. febr. 7. 14:18
 1/7 anonim ***** válasza:
20%
ROSSZ KATEGÓRIA. nem hiszem el, h ezek a hülye moderátotok minden kérdést áttesznek másikba, az ilyeneket meg nem.
2013. febr. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
18%
Buj el!
2013. febr. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudod magadban tartani, akkor szedd össze a bátorságod, mondd el nekik és ha szeretnek, el fogják fogadni hosszú távon.
2013. febr. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én először azt javaslom, hogy ismerkedj meg más meleg srácokkal. Beszélgess velük, ismerkedj.. szerintem először neked kell "megbarátkozni" a gondolattal. Lehet, hogy ez csak egy ilyen hirtelen "fellángolás".. Aztán ha már szereztél egy kis tapasztalatot, utána mondd el otthon. Amúgy a szüleid biztos, hogy meg fogják érteni. Hogyha meg a barátaid nem értik meg, akkor azok nem is igazi barátok... szóval nekik is meg kéne érteniük.

sok sikert :)

2013. febr. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
16%
Ha tényleg volt barátnőd akkor ez a korai szexuális kiégettség egyik tűnete,de lehet hogy a helytelen táplálkozásból eredően több női hormonod van.Mellesleg ezt némely tumorok is termelnek.Én a helyedben elmennék egy szexológushoz vagy legalább egy urológushoz alapossabb kivizsgálásra.A melegség egy veleszűletett rendelenesség,nem összetévesztendő egyéb szexuális devianciákkal!
2013. febr. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
20%
Ki kell menni éjszaka a mínuszba, és akkor lefogsz hűlni. Vagy esetleg feküdjél be a hűtőbe.
2013. febr. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
60%
Akkor mondhatod el, hogy meleg vagy ha érzelmileg is a fiukhoz vonzódsz. Azt, hogy tetszik egy férfi test inkább tűnik önértékelési zavarnak mint melegségnek.
2013. febr. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!