Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mikor mondjam el hogy bisex...

Mikor mondjam el hogy bisex vagyok?

Figyelt kérdés
16f bisex kábbé egy éve vagyok benne biztos hogy a nők mellet a férfiakhoz is vonzódom. Pasim mêg nem volt de most alakulóban van egy sráccal. Szerintetek mikor mondjam el a szüleimnek?

2013. jan. 5. 20:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Április elsején mondjad el, mert akkor azt hiszik, viccelsz. Aztán arcukra fagy a mosoly, amikor kiderül, hogy Gabi az nem Gabriella, hanem Gábor.
2013. jan. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
84%
Ne mondd el ilyen egyszeru.
2013. jan. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
97%

ha úgy érzed készen állsz arra,hogy ezt megoszd velük :)

egyébként te ismered őket és te tudod leszűrni,hogy hogyan reagálnának :)

2013. jan. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
És miért akarod elmondani? Tervezed, hogy kézen fogva is szeretnél pasival járkálni? Mert, ha nem és csak szexről van szó, akkor nem érdemes borzolnod ezzel az idegeiket!
2013. jan. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%

Ha lesz egyszer egy komoly fiúja, akkor muszáj lesz elmondania. Szerintem inkább most, mint 30 évesen.


Nem ártana, ha puhatolóznál egy kicsit, hogyan viszonyulnak a szüleid a melegekhez. Ha azt mondod biszex, egyből a két férfi egymás fenekét izélja kép fog beugrani nekik. úgyhogy a melegekről kérdezd őket, úgyis azzal fognak azonosítani.

Ha már elmondod, nem ártana, ha kifejezetten biztosítanád őket arról, hogy a lányok is ugyanúgy vonzzanak téged, ha van egy szikrányi reményük, hogy mégis lány mellett fogsz kikötni, akkor jobban fogják viselni. + minden barátnődet piedesztálra fogják emelni, hogy ő a gyermekük megmentője (ami még jól is fog jönni hidd el).

De csak akkor mond el, ha el tudod képzelni az életed férfi mellett.

Én csak szexuális téren vagyok biszexuális. Érzelmileg a férfiakhoz vonzódom, de fizikailag a nővel való szexet is élvezem és kívánom. Ezért én nem terheltem ilyesmivel a szüleimet (bár apukám rendkívül toleráns, neki meleg barátai is voltak de azért más ha a saját gyerekével történik ez), a szexuális életem nem tartozik rájuk, amíg párkapcsolat nem lesz belőle, mert az már rájuk is kihat (unokák, családi események, amire az párt/élettársat is meg kell hívni). Úgyhogy én nem mondtam el, de neked el kell, ha komolyan gondolsz a férfiakra - lehet h nem is kell kapkodni, 16 évesen még bármi változhat. Figyeld meg magad, hogy kezdesz e fiúk iránt nem csak nemi vonzalmat érezni.

Ha pedig nagyon gányul fogadják a szüleid a hírt, akkor még mindig ott a mentőöv, hogy két hét múlva jahj hát csak kamaszosan össze voltam zavarodva. És akkor sajnos jöhet titkolózás addig amíg el nem költözöl otthonról.


Én mindenesetre sok szerencsét kívánok:)

2013. jan. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
61%
Szerintem mondd el! Gondolom szeretnek és megbíznak benned. Gondolj bele, hogy milyen rossz érzés lenne nekik ha mástól tudnák meg, vagy kiderülne. Elvesztenéd a bizalmukat, és érthető lenne, ha haragudnának. Ha elmondod nekik, fel fogják dolgozni, és elfogadnak, mert a gyerekük vagy, és szeretnek. Sok szerencsét!
2013. jan. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
81%
Felesleges elmondanod. Biztosan nem örülnének ennek a szüleid. Ha már a "fiúddal" a házasságon gondolkoztok, akkor már elmondhatod ^^ Egyébként pedig mond, hogy csak egy barátod.
2013. jan. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
39%

utolsó,magyarországon az alkotmány tiltja az azonos neműek közti házasságot ami sokat elárul....


továbbra is azt mondom,hogy akkor ha tényleg elszeretnéd mondani :)

viszont ha komolyra fordul a sráccal,akkor szerintem illene ezt megosztani a szüleiddel :)

2013. jan. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
69%
mármint a kormányról,nem a melegek házasságáról,azt én támogatom,aki akar az házasodjon :)
2013. jan. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
75%

16 éves vagy, még rengeteg dolog fog megváltozni az életedben, nem tudhatod, hogy akit majd végül társadnak választasz az nő lesz vagy férfi.

Szerintem várj vele, amígy Te magad sem vagy teljesen biztos benne.

2013. jan. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!