Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te milyen hibá (ka) t követtél...

Te milyen hibá (ka) t követtél el, ami közrejátszott abban, hogy a legutolsó kapcsolatod tönkrement?

Figyelt kérdés
Könnyű a másikat okolni, de véleményem szerint egy kapcsolat sikeréhez és tönkremeneteléhez szintén két ember szükséges. Kíváncsi vagyok kinek mennyi önkritikája van?
2013. febr. 8. 20:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismertem fel, hogy nem fog működni, ezért addig fajult a dolog, hogy kifordultam magamból és teljesen elviselhetetlenné váltam.

Ha hamarabb felismerem, akkor úgymond senki hibája nem lett volna a dolog.

2013. febr. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
92%

Tetszik nem tetszik, azért, mert kinyaltam a seggét és papucsnak tartott.

Egyébként mikor kiderült, h jobbra-balra félrekefélt a legjobb barátnője is megharagudott rá hónapokra.

Szerintem ez elmond mindent.

2013. febr. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Megcsaltam.

Ahelyett, hogy beszéltem volna vele, hogy mi nem tetszik a kapcsolatunkban.

2013. febr. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
gyerekes voltam bár 16 évesen még megengedett volt, felelőtlen, bunkó stb.. gyakorlatilag minden rossz megvolt bennem :) de azért minden nap hálát adok, hogy felismertem magamban ezeket és, hogy képes vagyok változni :)
2013. febr. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekes voltam és nagyon féltékeny.Túlságosan ragaszkodtam Hozzá,féltettem,de lehet,hogy túlzásba vittem.Sőt,egészen biztos.
2013. febr. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
84%

Tul makacs es akaratos lettem a vegere.

Az elso hiba, hogy nagyon koran osszekoltozrem vele.

A masodik az, hogy minden ugy tettem ahogy elvarta (meg sem voltam soha elegant jo). Meg mondta hogy oltozzek... milyen cipot vehetek fel... hova jarhatok ... es en mindent rahagytam... aztan mar nem birtsm. O meg kiabradult... lol...xD elkoltoztem egy het mulva mar massal volt. Es o feltekenykedett meg gyanusitgatott .

Eletem egyik legnaguobb hibaja... ezek utan egy szora vissza vettem ugy hogy 5 honapig massal elt.

Gondoltam tudja nit vesztett es majd mas lesz. Kicsit jobb volt a helyzet de nd m sokkal igy minden ment a regibe. Aztan most szepen elvalnak utjaink. Egyszer s mindenkorra.

2013. febr. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
72%
Nem foglalkoztam vele eleget, legalábbis nem annyit, és nem úgy, ahogy ő szerette volna. Bizonyos dolgokban legalább annyira voltam kompromisszum-képtelen, mint ő, sőt még jobban.
2013. febr. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
80%
Naiv voltam, és nem vágtam ki az első megalázásnál. Fiatalon jöttünk össze (én 15, ő 17), 4 évig voltunk együtt, nagyon szerelmes voltam, és hagytam magam elnyomni. Elnéztem, hogy nyíltan félre akar dugni, de elhittem, hogy megváltozik. Tévedtem, minden egyre rosszabb lett. A saját érdekemben döntöttem úgy, hogy adtam kismillió esélyt, muszáj ennek véget vetni. Azóta lett új kapcsolatom, és most látom csak, hogy azt szinte nem is lehetett párkapcsolatnak hívni, hanem csak ingyen lelki segély+ szexuális segédeszköz voltam...
2013. febr. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
80%
Féltékeny voltam és nem bíztam benne, ezért sokat veszekedtünk :/// pár napja lett vége és kivagyok :(((
2013. febr. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
makacs vagyok, dacos és muszáj elmennem a végletekig. még ha az eszem azt is súgja, h álljak le, magával ragad a lendület. érzelmi konfliktusban olyan vagyok, mint egy lavina. mivel felismertem és beláttam, h mekkora hibát követek el ezzel, a jelenlegi páromnak már eleve beszéltem erről, mintegy megelőzésképpen. azóta tudatosan figyelek erre és változtam is sokat e téren. többnyire sikerült is visszafogni magam.
2013. febr. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!